İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tümer olay çıkardı!

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
F.Bahçe nin kampına katılan Tümer, dün oynanan hazırlık maçında taraftar ile kavga etti.
tumermetin2.jpg

Milliyet'in haberine göre Bir gurbetçinin maçı kenardan izleyen Tümer’in yanına gelerek, “Fotoğraf çektirmek istiyorum. Kafandaki havluyu çıkarır mısın?” şeklindeki isteğine Tümer, “Ya hastalanırsam ne olacak” diye ters bir karşılık verdi. Gurbetçi taraftarın “Sizin için 200 kilometre yol geldim. Ne olur bir fotoğraf çektirsek” şeklindeki sözlerine “Bas git buradan” şeklinde yanıt veren Tümer ortamın gerilmesine neden oldu. Gurbetçi taraftarın üzerine yürüyen Tümer’e taraftardan sert yanıt geldi. Tümer’e “Çok şerefsizmişsin” diye karşılık veren gurbetçi olay yerinden uzaklaştırıldı.
*Helal olsun güzel söylemiş.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Fotoğraf çektirecez diye kaldırırsanız adamın bi tarafını bunların yaşanması normal, o takımda fotoğraf çektirme için futbolcu sırası yapılsa tümer ilk 10 a giremez.200 km yolu boşe gelmiş harbiden

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu adam kendini ne sanıyor?Gerçekten Milli Takım'da oynamasından utanç duyduğum kişilerden biridir.Şimdiye kadar asker kaçağı olması hariç,futboluyla gündeme geldiği görmedim.Ama hava derseniz,alayı onda...Bir insan bu kadar kötü oynayıp,bu kadar megolaman olabilir mi?Evet...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Tümerin futbol kalitesini tartışcak varsa bişe demiyorum :)
Tümer metin türkiyenin gelmiş en iyi 2. solak teknik oynuyuncusudur.
1. Sergen yalcın 2. Tümer metin

Tümer milli takımda isvicre macı dersiniz tümerin ne yaşına uygun nede teknigini ileri koyabilcegi saha değildi. fatih terimin o sahada tümeri oyuna sürmesi hataydı vede günah kecisi ilan edildi.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tümerin futbol kalitesini tartışcak varsa bişe demiyorum :)
Tümer metin türkiyenin gelmiş en iyi 2. solak teknik oynuyuncusudur.
1. Sergen yalcın 2. Tümer metin

Tümer milli takımda isvicre macı dersiniz tümerin ne yaşına uygun nede teknigini ileri koyabilcegi saha değildi. fatih terimin o sahada tümeri oyuna sürmesi hataydı vede günah kecisi ilan edildi.

"çok şerefsizsin" demişler sen nasıl böyle gülerek duruyorsun :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tamam kişiliği problemli ama futboluna laf denilmez

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Sergen
2.Tümer

puhaha :D

Hagi,Kewell,Roberto Carlos ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
hoşuna gitti aslında içten içe:D
Gifted.ibBu adam kendini ne sanıyor?Gerçekten Milli Takım'da oynamasından utanç duyduğum kişilerden biridir.Şimdiye kadar asker kaçağı olması hariç,futboluyla gündeme geldiği görmedim.Ama hava derseniz,alayı onda...Bir insan bu kadar kötü oynayıp,bu kadar megolaman olabilir mi?Evet...

Şimdi bu yazılanlar basının uydurmacası ise, senin yazdıkların ufak çaplı bir suç sanırım.

Tümer asker kaçağı olsa, yeri yurdu belli adamın, tutup askere almazlar mı? Almıyorlarsa sen askeriyenin bozulduğunu mu ileri sürüyorsun?

O havalıdır, Tanju Çolak da havalıydı, Tarkan da havalıdır, Emin Çölaşan da. Hepsi fanatikleri olan artist sanatçı türü şeylerdir, onları havalandıran da bunlardır.

Tümer iyi futbolcu değildir demişsiniz, milli takıma layık değil demişsiniz. Fatih Terim onu seçmişse defalarca hem de Terim de antrenör değildir. Senelerdir Milli Takımın başında tutan federasyon da futboldan anlamıyor zaten. Ve federasyonu destekleyen hükümet ve hükümeti ve muhalefeti seçen halk...

Herşeyi en iyi bilensiniz, bir kaç kişi biliyor herşeyi zaten, kalan ot ve saman...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
okumayı cözemedinmi ? türk diyorum

şu youtube neden kapalı ya videolar koyamıyom :(

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar tümer iyi futbolcu ama sorunlu ben manısada yasıyorum zamanınad tuncay fenerdeyken alkmaar maclarının oldugu sene herkes otelde asagı ınmıs bi tumer sizle mı urascam demıs uyuz herifin teki yane

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi