İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tuncay Çelik Diiat Edin Dolandırıcıdır.

cyberbox

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tuncay Çelik Dikkat Edin Dolandırıcıdır.

Arkadaşlar script yaptırmak isteyenleri hedef almış olan Tuncay Çelik r10 niki gabriel35 dolandırıcıdır. dikkat etmeniz lazım. Benide dolandırdı. ama benden yediği parayı çıkarmasını biliyorum. çarşamba gününe kadar zamanı var eğer parayı vermezse zaten avukatlar hazır.

neyse arkadaşlar dikkat edin kendisine sakın paranızı kaptırmayın.

http://www.r10.net/ucretli-script-i...-tuncay-celik-dolandiricidir-dikkat-edin.html

----------------------------

Arkadaşlar tam 24 gün önce yurtdışına yaptıracağım yasakpara sitesi scripti için gabriel35 nikli vatandaş ile görüştüm. 4000 liraya anlaştım. benden ödeme istedi hepsini yatırmam dedim. sonra ön ödeme olarak 500 lira hesabına yolladım. ilk konuşmamızda 15 günde biter demişti. aradan 16 gün geçti, gene sordum ne zaman biter diye 20 gün sonra dedi. bende iş iptal dedim. sonra bana iş iptal olamaz zaten sinirim bozuk çekler karşılıksız çıktı gibisinden hikayeler anlattı. iyi dedik problemin varsa hallet gene bekleriz. ertesi gün beni aradı bana vergi levhamı ticaret gazetemi falan yollayayım bana 500 daha çıkarırmısın dedi. bende seni tanımıyorum zaten 500 ü verdiğime pişmanım dedim. önce işi görelim sonra ödemeyi yaparım dedim.

gene aradan 10 gün geçti bugün demoyu gösterecekti ama ortada icraat yok. paranı hafta içi yollayacağım diyor. az bişey araştırma yaptımda adam tuncay çelik gabriel35 dolandırıcı ilanları mevcut. ben kazığı yedim siz yemeyin dikkat edin.

niki: gabriel35
tuncay çelik
telefonu: 0533 261 17 71

izmir alsancak

http://dawhois.com/site/tuncaycelik.net.html

Genede (10000/1 ihtimal) günahını almayayım eğer paramı bu hafta öderse buraya yazarım. zaten ödemezse buradaki yazılan kayıtlarla adliyeyede gideceğim. neticede bir şekilde çıkarırım o parayı.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Geçmiş olsun. Umuyorum ki bir aksilik olur ve mağduriyetinizi giderir.

Adli konular'da yardımcı olurum bende, konu takibimdedir.

cyberbox

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
eski niki sibersun olarak fazlasıyla kişinin canını yakmış zaten diğer forumlarda da ismi geçiyor ama bu sefer çok sert bir kayaya çarptı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5