İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türban takıp basma mı giyseydim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
12 yaşından küçük çocukların tv de izleyeceğini örneklendirdim.
İyi yetişen çocuklar özentilik yapmaz ve abartmaz doğru söylüyorsunuz.Ama, herkesin iyi yetişeceği bir ailesi olamayabiliyor.İki cahil anne babadan olma çocuğun günahı yok.Onlarıda düşünmek gerekir.

ozman bu suç gerçekleri gösterenlerde değil bunları düzeltmeye çalışmayanlarda

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Suç her ikisindede..
Bir adamı öldürende,öldüreni bulmaya çalışmayanlarda suçludur.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Suç her ikisindede..
Bir adamı öldürende,öldüreni bulmaya çalışmayanlarda suçludur.

insanlara durumu göstermekte bi yakalama çabasıdır dediğin durumda

Ben basın özgürlüğünden yanayım hiç değilse gerçek olanları (abartılmamış tarafsız haberler)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özgürlük : Başkalarının yaşamına saldırmadan,başkalarını rahatsız etmeden, kendi hür iradesiyle dilediğini yapmaktır.

Bu şekilde,farklı fikirlere ve düşüncelere açıkça saldırı varsa,ve zararlar getircekse bu özgürlük değildir.

Doğuda bir askerimiz şehit oluyor.Bir gün haberde veriliyor bitiyor.
Selma teyzenin oğlu caner,pis bir şekilde ölüyor.Haftalarca haberlerde yayınlanıyor.
Böyle basın, düzenden geçmeli

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Özgürlük : Başkalarının yaşamına saldırmadan,başkalarını rahatsız etmeden, kendi hür iradesiyle dilediğini yapmaktır.

Bu şekilde,farklı fikirlere ve düşüncelere açıkça saldırı varsa,ve zararlar getircekse bu özgürlük değildir.

Doğuda bir askerimiz şehit oluyor.Bir gün haberde veriliyor bitiyor.
Selma teyzenin oğlu caner,pis bir şekilde ölüyor.Haftalarca haberlerde yayınlanıyor.
Böyle basın, düzenden geçmeli

evet zaten abartılmamış lafını da o yüzden koydum ama ben yukardaki haberde ne abartı nede çarpıtma gördüm ve koyan arkdaşa tepki duymanı anlıyamadım

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı konuyu siz koysaydınız aynı tepkiyle karşılaşmazdınız.
myweddingde kasıt olduğunu düşünüyorum.
Doğru veya yanlış kendi fikrim :)
Düşünceleriniz için teşekkür ederim.Şimdi uyumalıyım.İyi forumlar :)

M

MasterTR

Misafir
zamaninda cem yilmaz startv de yayin yaparken kanaldan ayrilmak ister ve cem uzanla tarti$irlar. cem uzan, cem yilmazin i$ine son verecektir ve $oyle bir cumle kullanir.

cem yilmaz sana muhtac oldugumuzu zannetme. ben senin yerine dunyanin en kaz kafali adamini koyarim ve senin yaptigin i$i yapar der. aradan bikac hafta gecer ve cem ozer startv de show programi yapmaya ba$lar :D

bu arada mywedding milleti ki$kirtmaktan ba$ka i$in yok sanirim senin..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
zamaninda cem yilmaz startv de yayin yaparken kanaldan ayrilmak ister ve cem uzanla tarti$irlar. cem uzan, cem yilmazin i$ine son verecektir ve $oyle bir cumle kullanir.

cem yilmaz sana muhtac oldugumuzu zannetme. ben senin yerine dunyanin en kaz kafali adamini koyarim ve senin yaptigin i$i yapar der. aradan bikac hafta gecer ve cem ozer startv de show programi yapmaya ba$lar :D

bu arada mywedding milleti ki$kirtmaktan ba$ka i$in yok sanirim senin..

BU sıralar kışkırtmalar normaldir masterTR alışacağız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5