İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turbobit İle Para Kazanmak Artık Çok Kolay

mahzunem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turbobit İle Para Kazanmak Artık Çok Kolay

Arkadaşlar size TurboBit.Net hakkında bilgi vereceğim. Bu arada upload yaparak para kazanmak ve her hafta ödeme almak için dediklerimi dikkatle okuyunuz. Referansımla üye olanlara elimden geldiğince yardımcı olacağım. Referansımdakileri kendi arayüzümde görebiliyorum. Neyse bilgi vermeye başlayalım:

Merhaba Arkadaşlar, bilindiği üzere bir çok para kazanma sistemi mevcut, Bunların en güzel olanı ve kendi araştırmalarım sonucu en iyisi upload yaparak para kazanmak.. Siz bir upload sitesine yükleme yapıyorsunz, (müzik olabilir, film olabilir, bu sizin yaratıcılıgınza kalmış,) sonra bunları ilgili forumlarda paylaşıp download başı para kazanıyorsunuz, (örn: film için google film forum yazsanız onlarca site çıkıyor) Size sistemi resimlerimle kazançlarımla anlatacağım...

Aşağıdaki Tabloda Turbobitin Kazanç Tarifesine Bakabilirsiniz.

(Download başı para ediyor, yani tek downda bile para alıyorsunuz)

Tabloda Görüldüğü Gibi Rank Sistemi Yoktur.

Yine Tabloda Görüldüğü Gibi Tek Seferde 100Gb ' lık Dosya Upload Edebilirsiniz.

Yapılan indirmelerin sayıldığı ülkeler:
Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Letonya, Lituanya, Estonya, ABD, Kanada, Avustralya, Belçika, Britanya, Almanya, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Portekiz, Fransa, İsviçre, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Japonya, Singapur

Neden turbobit ; çünkü diğer sitelere göre kazanç sistemi daha yüksek..

Turbobitin En Çok Beğendiğim Yönü Mükemmel bir İstatistik Sistemi Olması.
-Hangi Dosya Gün İçinde Ne Kadar İndirilmiş
-Hangi Sitelerde Link Gösterilmiş ve indirilmiş(indirme sayıları ile birlikte)
-ve Birkaç İstatistik Daha..

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

Şahsen ben paypal kullanıyorum, paypalden de banka hesabıma çekmek artık ücretsiz, kolayca sorunsuzca çekiyorum

Referans Kazançlarınız:

1.Seviyedeki Referanslarınız için %20
2.Seviyedeki Referanslarınız için %5 ; Oranında Kazan Elde Edeceksiniz.

Ftp , Remote ve Multiupload Desteği Mevcuttur.

Turbobit yeni tarifeyi duyurdu. Bu tarife ile hem indirmelerden hem de satıştan kazanabilirsiniz.

Bu tarifede türkiye A grubunda. 10 mb üstü tüm dosyalarınızdan indirmeler sayılıyor. Dosya boyutu 10 mb dan fazla olmak şartıyla dosya boyutu ne olursa olsun 1000 indirme için 7 dolar kazanıyorsunuz. Ayrıca satışlardan %40 ve rebill lerden %30 veriyor.

Bu tarifeyi seçtikten sonra istediğiniz zaman önceki tarifelere dönebilirsiniz. Tarifenin herhangi bir bağlayıcılığı yok.

Arkadaşlar son olarak benim referansımdan üye olursanız hiçbir şey kaybetmessiniz. Aksine size bu konu hakkında her zaman yardımcı olabilirim. Soru ve sorunlarınıza yardımcı olabilirim. Referansımla üye olanlar ve olmayanlar için teşekkürler...

refli link: Turbobit Üyelik

refsiz link : turbobit.net

:elleme

router

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi kazançlar!!!

uzun zamandır sağlam kalan ve ödeme sorunu omayan site..:bira:

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sanırsam olmaz ip adresi nin farklı olması lazım yani farklı modemler indirmeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5