İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turbobit.net Turo-bit.net, Unextfiles.com arasındaki ilşki nedir?

pussaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar biraz önce farkettim Turbobit.net Turo-bit.net, Unextfiles.com siteleri birbirine bağlıymış. turbobit üyeliğime film ekleyince aynı üyelik kullanıcı adıyla ve şifresiyle yeni bir hesap açmadan Turo-bit.net, Unextfiles.com sitelerine girebiliyor ve turbobit e ekledigim dosyaları oradada görebiliyorum.
Örneğin:
Turbobite ekledigim dosya;
http://turbobit.net/84wdir46b42h.html
aynı dosya unexfileste
http://unextfiles.com/84wdir46b42h.html
... gibi
acaba bunu mesela turbobite dosyayı yüklesem Turo-bit.net, Unextfiles.com sitelerinide Turbobite alternatif olarak paylaşsam 3 dosyayı biranda free olarak indirebilirlermi ve Turo-bit.net, Unextfiles.com sitelerinde indirilen doyalar turbobit teki kazancıma yansırmıı yani üçünüde paylaşsam üçündende kazandıgım parayı sadece turbobitten çekebilirmiyim???​

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Turbobit'in site özelliği bu. Sizde istediğiniz domainden turbobit alt sitesi açabilirsiniz. Ancak özellikle belirtmek isterim ki bunu kesinlikle önermem.

Hiç bir dosyaya müdahale etme hakkınız olmadığı gibi turbobit'teki tüm dosyalar sizin alan adınızla da ilişkili olacağından başınıza büyük belalar açabilir.

tugfan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde bir sorum olacak idmandan indiremiyorum Turbobit ve letitbitten sorun nereden kaynaklanıyor olabilir

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
turbobit'i sadece jdownloader ile indirebilirsiniz. idman desteklemiyor.

letitbit ise en verimli kendi programı olan skymonk ile indiriliyor.

tugfan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
skymonk kurulu fakat çok yavaş çekiyor dosyaları..
jdownloader kullanmadım onun hakkında bir bilgim yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5