İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turhost'tan Memnun Değilim! (Siz?)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Son aylarda ciddi anlamda erişim sorunları yaşıyorum. Turhost ile uzun zamandır çalışıyorum. Bazen sıkıntı olabiliyordu ama son zamanlada iyice ipin ucu kaçtı. İyice bıtkınlık vermeye başladı. Turhost kullanan varsa durumunu yazarsa sevinirim...

oyuncum26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bundan bir süre önce kısa süreli erişim sorunları yaşamıştım, sunuculara saldırı var demişlerdi ama son zamanlarda herhangi bir sorun gözüme çarpmadı. Turhost benim ilk hosting tecrübem, farklı hosting şirketleriyle çalışmadığımdan karşılaştırma yapamıyorum. Genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.

Hosting konusunda tecrübeli ve farklı şirketlerle çalışan arkadaşlar görüş bildirirlerse faydalı olacaktır.

showzamani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turhosttan hizmeti iyidir

ben turhost müşterisi değilim ama web tasarım işiyle meşgulum ve cpu sorunu yaşayan 3 adet müşterim vardı birini 4 firmada denedik sitesini host firmaları cpu oranını artırmaları gerektiğini bunun içinde yüksek bir rakam ödenmesi gerektiğini belirterek ya ödemeyi yapın yada hostları bizden başka yere taşıyın diye rest çektiler. aklıma turhost geldi. web sayfalarında çok denk geliyordum ismine dedim büyük firmadır sağlam yerdir. müşterileri denemeleri için oraya yönlendirdim sorunu anlatmalarını istedim. Sağolsunlar itiraz etmediler. Host hesabı açtılar ve sıkıntı kalmadı.Artık wordpress sistem kurulu sitelerinde cpu problemi kalmadı. Yaklaşık olarak 5 ay kadar oldu tık ses yok. Karşılaştıkları bir tek problem oldu onuda söylemeden geçemiyeceğim. Yedek yüklemek için para istemişler. Bunuda ilk defa turhosttan duydum. Bilmiyorum başka firmalarda istiyormu.Benim çalıştığım firmada öyle birşey hiç duymamıştım 6 yıldır. Yani bence kaliteli bir firma turhost. Böyle firmalar arada kaynayıp gitmesin yazık olur.

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 Adet Drupal altyapılı sitem turhost ta uzun zamandır çalışıyor. Bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşatmadı. Bu güne kadar gördüğüm en hızlı sunuculara sahip. Hiç bir zaman cpu sorunu diyerek sistemler kesilmedi. bağlantının kesildiğinide hatırlamıyorum.

Yüksek kapasitelsi sunucuları var ve de kurumsal kimliği kazanmış bir firma. Ben oldukça memnunum. Natro profesyonelliğine ulaşmış bir firma bence.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben de Turhost'ta barındırıyorum sitemi ve pek sıkıntı yaşamadım. Nadiren kesinti olursa oluyor, onda da eposta gönderiyorlar zaten. :)

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turhost hakkında fazla şikayet yok , hata sizdede olabilir dikkat ettin.

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turhost Aerotek Bilişim markasıdır yazıyor, ben rodosweb ile çalışıyorum 3 yıldır buda Aerotek Bilişim markası. Acaba bu iki firma sahipleride aynımı? Yada sağladığı servisler aynı yerden mi ben bunu pek anlamadım...

cealtun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asla alan satın almamanız gereken bir sunucu

youtube un sonuna yapıştırarak izleyin: watch?v=G6JayjP-HPQ&feature=g-upl

izleyebileceginiz gibi kendi siteleri hızla açılıyor. buna inanarak hosting alıyorsunuz. size sattıkları alan müthiş yavaş. bu etik degil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5