İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turizim Firması için slogan

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar yeni açtığım Turizim firması için orjinal bir slogan düşünüyorum fakat bulamadım. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Önerebileceğiniz sloganlar bekliyorum.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
- Turistin Milleti Değil, Memnuniyeti Önemlidir

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şirketinizin faaliyet alanlarını belirtirseniz yardımcı olabilirim.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Rusyada kurdum turizim şirketi Ruslara Bir çok ülkenin tatil paketilerini satmaya hazırlanıyoruz. Şirketin içinde kiralık daire ve daire satışı olacakTürkiyeden(Ayrı bir veb sitesinde). Bunun içinde bir slogan olabilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Dünyayı bizimle gezin (yancı firma sloganı:p)

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sektörün içindesin daha Turizm'in yazım şeklini bilmiyorsun.

Yazım hatası yapmışım, oturalım şimdi bunumu tartışalım?? Herkezin yaptığı gibi bende hata yapmış olabilirim. Burası Türk Dil Kurumu sitesimi? Normal bir şekilde söyleme tarzı var. Ayrıca turizm yazarken sende büyük harf kullanmışsın bu da bir yazım hatası. Ve ''turizmin'' bu şekilde yazman gerekiyordu. İn ekini ayırman gerekmiyor.
Ekleme:
Dünyayı bizimle gezin (yancı firma sloganı:p)

Saolasın dostum güzel slogan :)) kulağıma aşina geliyor araştırayım başka bir firma kullanmışmı.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yazım hatası yapmışım, oturalım şimdi bunumu tartışalım?? Herkezin yaptığı gibi bende hata yapmış olabilirim. Burası Türk Dil Kurumu sitesimi? Normal bir şekilde söyleme tarzı var.

Herkez değil, doğrusu "Herkes".

Sen böyle hatalar yapmaya devam edersen araya tercüman koymamız gerekecek. Diğerlerini bilmem, ben hata kabul etmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5