İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Düsmani Almanya..okuyun

M

Merhaba

Misafir
Suan Almanya nin ZDF kanalina bakiyorum bir Türkce film var alt yazisi almanca olarak yayinliyorlar.Filmde kürt bir gencin Türkiye deki cektigi sikintilar acilar anlatiliyor.Ama tam bir pkk propagandasi var.Türk polisler ve Türk askerleri asagilaniyor.Görseniz kafayi yersiniz,cocuk Urfali ama güyya Urfaliyim diyemiyormus,kürt oldugunu söyleyemiyormusmus.Tire liyim diyo filan..

iste Bu DAZLAK almanlara Almanya da yasayan Türkler ne kadar nefret etse azmis.Alman dövmek siradan geliyordu ama artik zevk alacaz heralde.Bu kürtlerde ortaligi iyice karistiriyor.

Alman devletinin bu serefsizligi ilk degilki,ne kadar pkk filmi varsa 1 senede bunlarin 4-5 tanesini yayinliyor.Ya sosyal demokrat bir insandim,kürt türk ayirimi yapmazdim ama Ama gelinde siz olmayin kafatasci,resmen kin ve nefret duyuyorum

ALLAHIMA SÜKÜRKI YÜCE VE SEREFLI BIR IRKIN PARCASIYIM.

- ShadowSong -

Böyle daha iyi oldu dimi? Onların sana yaptırmak istediği şeyi yapıyorsun, dışarıdan dokunamıyorlar yurduna, içeriden birbirine düşürmek istiyorlar. Sende YÜCE BİR IRKIN PARÇASI olduğun için onların söylediklerini, istediklerini yapıyorsun herhalde?

Güzel dostum, yapacaklarına ve söyleyeceklerine dikkat et.

Hadi kal salıcakla...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ShadowSong : Sen duzenlemeden önce ne yazıldıgını bilmiyorum ama, elimden gelse bende senin mesajını editlerdim.
Bir insana, Bir Türk'e, Özelliklede Yazmıs oldugun bu forumda admin olan birisine bu yazılar yakısmıyor.
Neden diyeceksin ? Sancınmı var diyeceksin.
Hayır hic alakası yok. Ben Istanbul'luyum. Kurt kardeslerimize karsida hic bir sempatim yok. Ama Senin yazdıklarına bak ;
"Bu kürtlerde ortaligi iyice karistiriyor."
"kürt türk ayirimi yapmazdim ama Ama gelinde siz olmayin kafatasci,resmen kin ve nefret duyuyorum"
Yok abicim. Hic Yakısmıyor. Ben Bingöl'de askerlik yaptım. 14 Ay kaldım orada. Çatısmaya girdim. Gitmedigim köy, görmedigim insan kalmadı. Hic Bir Kürt "Vatandasımızdan" zarar görmedim. Gördügünü iddia eden olursada hic tartısmam. Sadece "Inanmamakla" yetinirim.
Saygılarımla.

M

malatyasporlu

Misafir
shadow neden sildiğini anlayamadım.. gayet irdeleyici bir yazı ne yazdığını bilmiyorum ama izlediği filmde böyle bişey varsa bunu tabiki yazacak.. (eğer ayrı bişey varsa bilmiyorum tabii) açıkçası sana yakışmadı shadow..

H

hitmp3tr_com

Misafir
tabiki bu tür filmlere alet olan vatan hainlerinden bende nefret ediyorum.

ancak bunu bütün kürtlere mal etmek yanlış zaten onların istedikleride bu sen bu mesajı yazınca onları oyununa geliyorsun.

ben bu mesajı yazıyorum çünki kürt vatandaşlarımızın büyük bir kısmı bu tür olaylara karşı ve türkiyede kürt sorunu olmadığını söylemekteler. bu nereden belli bu şekilde bizim sabrımızı deneyenlerin partilerinin ne kadar oy aldığı ortada. eğer bütün kürtler dediğin gibi olsaydı o partinin şu anda mecliste olması gerekirdi.

mu mesajı yazdığım için kürt olduğum sanılmasın ama kürtde olsam ben bu memleketi seviyosam sorun yok.

bende bir türk milliyetçisiyim. ama benim tanıdığım bütün kürt arkadaşlarımda benim kadar türk milliyetçisi.

bizim için en hayırlısı Atatürk milliyetçiliğini benimsemek zaten düşmanlarımızın canını en çok acıtacak karşılık bu olur.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

M

malatyasporlu

Misafir
Bu yazında sana katıldığım tek bölüm...

hitmp3tr_com' Alıntı:
bizim için en hayırlısı Atatürk milliyetçiliğini benimsemek zaten düşmanlarımızın canını en çok acıtacak karşılık bu olur.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

H

hitmp3tr_com

Misafir
üstte yazanların nesi var anlamadım ben senden veya o mesajı yazan arkadaştan daha türkçüyüm.

ama sen böyle yaparsan o kürtlerin (hepsi dahil değil) oyununa gelmiş oluyosun. sen böyle yaparsan batılı bunu abartır ve sana karşı sila olarak kullanır.

1

19yusuf05

Misafir
ya kardeşlerim heryerde yi ve kötü insanlar vardır olayları tam bilmeyen filan insanları bu şekilde aşşağlamak iyi değil ama kürt filan ama yapmayın kürtlerin arasındada iyi insanlar olabilir ama geneli bize düşmanlık besliyor belkide bizim hatamız rusların çeçenlere yaptığını bizim kürtlere yapmamamızdır ama biz Türküz bizim özelliğimiz herşeyden önce insan olmamız ve sana katıl dığım en güzel yerde
ALLAHIMA SÜKÜRKI YÜCE VE SEREFLI BIR IRKIN PARCASIYIM.

bu lafın
Dünyaya bidaha gelsem gene Türk Olmak isterdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5