İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turk lirası kazanın

T

ToMmY

Misafir
Evet kitapyurdunu bende kullanıyorumda önerilecek bi tarafı yok günlük hiti 100-500 arası olan bi site 30 milyonu 6-7 ayda anca alır. Günlük 600 bin kazanıyorum ayda eder 18 pek iç açıcı değil ne işe yarar host masrafı çıkar. Yabancılar ne kazandırıyo günde 20-30 dolar. Türkler hiçbir zaman daha iyi olamıyacak çıksada biri bizde aman bırakın bu yabancıları, çek derdini filan desek.

www.Superport.net
- - - - - - - - - - - - -

S

sponsorbul_com

Misafir
merhaba arkadaslar sponsorların gec odeme yapmaların sebepleri bizleri ilgilendirmez sen karsındakine parasını yatıracaksın sponsorlarınla anlasman bizi ilgilendirmez sponsorbul.com olarak sitemiz bittigi anda yayına baslayacagiz artık 1 kere bizi deniceksiniz sadece 1 ay deneyip paranızı alıp alamadıgınızı goreceksiniz ben sponsorlardan parayı pesin alacagım herkese parasınıda odicez 5 milyon olsa dahi eger istenirse odenecek yakında geliyoz (script yazan adamı bulunca)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi