İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk satış ortağı siteler

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi sitenden mi ödeme aldın :)
+ komik

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
randevum.com'u uzun süredir kullanıyorum ama hiç param kalmadı.. günde 2-3 gold üye cıakrtıyorum ben sırf gold üye çalışıyorum ne tıklama nede başka bir şey sadece gold üye.. en mantıklısı bence 1000 tık yapım paraya ben günde 10000 tık parası cıkıyor..

bazen panellerinde sorun cıksada en güvenilir bir firma. max 380 ytl aldım..

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet

bencede randevum .com türkiyenin en güvenilir sponsorlarından biri şuana kadar ödemelerimde hiç sorun çıkmadı çıkacağınıda zannetmiyorum. artı gold üye çıkaramayanlara ödemede sorun çıktığı evet bu doğru her 50 üyeden ortalama en az 2-3 gold uye çıkması lazım eğer çıkmıyorsa demekki bir şey var o bannerları koydğun sitenin ziyaretçi potansiyeli çok düşük ve çok etkisiz sitenin reklamlar üzerinde etkisinin olmamasıdır. eğer bir sponsoru sitende tanıtacaksan hakkını vererek tanıtacaksın o reklam verene yararlı faydalı en önemliside kazanç sağlayacaksınki oda sana kazancını paylaşsın mantık budur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5