İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk sponsorlar

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar forumu araştırdım birkaç Türk sponsor sitesi buldum. Güvenilir olanları sizle paylaşacağım, sizlerinde bilmiş olduğu güvenilir türk sponsorlar varsa yazarsanız paylaşmış oluruz.

nakhit.com : Tıklamaya cok az veriyor. Tavsiye etmem. Ama parası garanti
hostbul.net : 100 ytl 'ye kadar veriyor. Güvenilir.
kitapyurdu.com : 10.000 ile 60.000 arası ödüyor. Güvenilir.
sosyetem.com : 10.000 tl veriyor. Güvenilir.

Benden şimdilik bu kadar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bonuspara.net kesinlikle tavsiye ederim.
@dll: al sat ilandaki mesaja cevap verirsen sevinirim.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bonuspara.net ilk defa duyuyorum bi inceleyim bakalım

Xdosyalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum.com
ödemesi: güvenli
kazanç : çok ziyaretçi gönderebilirsen epey kazançlı

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
bonuspara bence hiç girme. hep sorunlu hep sorunlu. aldığın reklamlar gösterilmiyor. site çoğu zaman kapalıç. ben 2 hafta tuttum, 2 hafta da 5 gün anca gösterim oldu. ve sayfayı yavaşlatıyor

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Randevum.com
tıkla 10.000
parasız üye edersen 30000
paralı üyeliklere %50 komisyon
para ellerine 37 gün sonra gectiği için düzenli bir ödeme tarihi yok.para ellerine gectikce yatıyor.
nakhit.com mail attım cewp bile gelmedi.Güvenmiyorım

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar Türkiyede maalesef fazla sponsor site yok. Sponsorlar ancak parmaklarla sayılabilecek kadar. Umarım zamanla çoğalır ve Türk interneti büyüme ve güven kazanır.

M

muzikportal

Misafir
Türk sponsorlar arasında 2 site var iyi. Sitenize hangisi iyi giderse ona göre seçmelisiniz. Benim muzik sitem var www.randevum.com iyiydi. Birde www.cdmarket.gen.tc var. Oda iyiymiş ama benim site free olduğu için ilgi olmadı.
Bu iki sponsor zamanında ödeme yapıyor ve hiç bir kesinti olmuyor. Bir örnek vereyim hesabımda 30 milyon olmuştu para lazım oldu mail attım biriken paramı çekmek istiyorum diye. EFT ile hemen yolladılar aynı gün ve hiç bir kesinti olmadan.

www.kitapyurdu.com dan boşuna reklam alıp sitenizi yavaşlatmayın nede bedava reklam yayınlayın. Boş ya tamamen boş. Hiç bir getirisi yok. Parayı kese kese beklete beklete birşey bırakmıyorlar. Açılırkende yavaş açılıyor. www.omnweb.net var güya fazladan tıklamaları siliyorlar. ne kadar tıklama varsa siliyorlar bişi kalmıyor. banneri değiştiriyorlar sitenin görünümü gidiyor batıyor.

M

murme

Misafir
kitapyurdu guzel bence kazanci gayet ii bide hostbul u tavsiye ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5