İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Takipçi İçin Twitter Uygulaması + Admin Panel | Güvenilir Hizmet

alwaysloe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, forum üzerinde bir çok arkadaşımızla güvenli bir şekilde alış-verişimiz oldu öncelikle hepsine teşekkür ederim. Uzun zamandır türk takipçi ile ilgili özel mesajlar alıyorum bu yöntem nasıl yapılır ? Gönderenler nasıl gönderiyor ? tarzında sorular var bunlara yanıt olması için ve kendilerininde yapabilmesi için bu konuyu açmak istedim.

Türk takipçi için yapmanız gereken bir uygulamaya sahip olmak. Peki bu nasıl yapılır ve ne kadara mal olur ?

Uygulama Yazımı + Admin Panel sadece 500 TL.

Kişisel kullanım için sadece sizin kullanıcı adınıza ait tweetlere RT atmak ve takipçi göndermek için uygulamanın fiyatı 300 TL.

Bu uygulamayı kurmak için tek yapmanız gereken alan adınızı benim sunucuma yönlendirmek ve daha sonrasında sitenizi kurup admin paneliyle birlikte teslim ediyorum.

Admin panelden bir örnek. Kullanımı oldukça basittir tek yapmanız gereken kullanıcı adını ve o kullanıcıya kaç kişi göndermek istediğinizi yazmak olacaktır.

İletişim için MSN : [email protected] Mail : [email protected] (MSN adresimi mail olarak kullanmıyorum.)

Her iki seçenektede 5.000 kullanıcı sınırlaması vardır. 5.000 kullanıcıdan sonraki fiyatlandırma için özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz.

Uygulamalar kendi hostingimde yer alıcaktır. Ayrıca kodlarını alıp kendi sitelerinde barındırmak isteyen arkadaşlar için uygulamanın fiyatı 1400 TL'dir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5