İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Telekom Bedava İnternet Verecek!

FurkanOymak

0
Onaylı Üye
Reaction score
6
Geçtiğimiz ay tek çatı altında toplanan Türk Telekom, yeni kampanyalarına devam ediyor. şirket, kullanıcılara haftada iki gün cepten internet hediye edecek!

Geçtiğimiz ay düzenlenen basın toplantısı sonrasında, Avea, TTNET ve Türk Telekom markaları tek çatı altında birleşerek Türk Telekom markası altında toplanmıştı.

Mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerinin tek çatı altında toplanması sonrasında, Türk Telekom enteresan bir kampanya başlattı.

Haftada iki gün cepten internet hediye!
önümüzdeki günlerde ayrıntıları ortaya çıkacak olan bu kampanya konusu ile ilgili açıklamalarda bulunan, Türk Telekom Bireysel Pazarlama genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, mobil internet paketlerinde ihtiyaçlarının büyük ölçüde arttığını belirtiyor.
1402513571_img20140611215658.jpg

Nisan’da 4.5 G’nin kullanıma sunulması ile internet hızlarında yaşanacak artışın internet kullanımını da artıracağını anlatım eden Ertürk, bu ihtiyacı dikkate alarak müşterilerine yıl sonuna kadar haftada iki gün bedava internet sunacaklarını belirtti.

Hemen yapmak için : HEDIYE 2 GUN yaz 5555 gönder

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Turk Telekom = Emekli Hattı :)

Gönderdim. Her ay 25 TL ve üstü yüklemeye,her hafta çarşamba ve cuma geçerli yurtiçi aylık 2 gb cepten internet kazanıyorsun kampanya böyle :)

Msnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de kayıtsız şartsız "ÖZELLEŞTİRİLMİŞ" yerler millete bedava verecek öyle mi :) Güldüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5