İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turk Telekom'un Adil Kullanım Kotasız Yeni İnternet Paketleri -2019

Sakli_Sevda

0
Onaylı Üye
Reaction score
19
Türk Telekom internet fiyatlarını yükseltti. 2019 kampanyalarını bekleyen kullanıcılar açıklanan kampanyaları görünce adeta şok oldu.

JZYlMQ.jpg

• Lider Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Lider Kampanya kapsamındaki paketlere Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulanmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında sunulan paketler için, 24 aylık taahhüt süresinin ilk 12 ayında ve sonraki aylarda farklı indirimler sunulmaktadır. Bu doğrultuda, belirtilen dönemler için paket ücretleri farklılaşmaktadır.
  • Kampanyalı ücretlerdeki ay ifadeleri, fatura dönemlerine karşılık gelmektedir.
  • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil Ingilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL‘ye sunulacaktır. Dijital Paket Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
  • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), Lider Kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL'dir.

Fiyatlar sayfası için tıklayın

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok güzel kampanya millete nasil geçirsek diye düşünen firmalara örnek olması dileğiyle :D

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
cok güzel kampanya millete nasil geçirsek diye düşünen firmalara örnek olması dileğiyle :D

Hiç sorma. Evimde 93 tl olarak aylık 8 mb kotasız aknsiz olarak bundan yaklaşık 4 ay önce sözleşmesini imzaladığım internet paketimde sadece 0.70 ila 1.50 mbps hız almam yetmiyor şimdi de böyle bir adaletsizliği gurur duyarak göğüs gere gere reklam yapıyorlar. Aknsiz olarak yaptığı paketler benimkilerden daha uygun üstüne üstün yetmiyor bana gerektiği hızı vermiyor ne ala memleket yaşasın 23 nisan

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç sorma. Evimde 93 tl olarak aylık 8 mb kotasız aknsiz olarak bundan yaklaşık 4 ay önce sözleşmesini imzaladığım internet paketimde sadece 0.70 ila 1.50 mbps hız almam yetmiyor şimdi de böyle bir adaletsizliği gurur duyarak göğüs gere gere reklam yapıyorlar. Aknsiz olarak yaptığı paketler benimkilerden daha uygun üstüne üstün yetmiyor bana gerektiği hızı vermiyor ne ala memleket yaşasın 23 nisan

gerçekten Allah sonunda yüzüme güldü :D bu olaylar açiklanamdan evvel bölgemde vodafone bir paket düzenlemiş

100 mbit internet hızı
100 gb akk

aylık 76 ₺ diyorlardı aradım 1 günde geçirdiler 100 gb akk sonrasında 24 mbit'e düşüyor

her türlü turktelekoma v.s kat çekerim :D 24 ay sözleşme yaptim 2 yil kafam rahat :D :D

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
gerçekten Allah sonunda yüzüme güldü :D bu olaylar açiklanamdan evvel bölgemde vodafone bir paket düzenlemiş

100 mbit internet hızı
100 gb akk

aylık 76 ₺ diyorlardı aradım 1 günde geçirdiler 100 gb akk sonrasında 24 mbit'e düşüyor

her türlü turktelekoma v.s kat çekerim :D 24 ay sözleşme yaptim 2 yil kafam rahat :D :D

Ne mutlu size , bulunduğum bölgede malesef ilgili kurum dışında hizmet vermeye yatırımları yetmemiş sağlayıcılar var tek çözüm tt :D

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne mutlu size , bulunduğum bölgede malesef ilgili kurum dışında hizmet vermeye yatırımları yetmemiş sağlayıcılar var tek çözüm tt :D

6 ay evvel diyarbakırda üstbölgesinde askerdim bizim bölgede bile Allahın dağında tüm firmalardan hizmet alabiliyordun gsm bazında ayıptır sorması nerede oturuyorsun hocam :D :D

Yakamdamoz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Ben de birkaç ay önce 2 yıllık sözleşme imzalayıp 16 megabit hızı olan bir paket satın aldım. İyi ki de almışım. Geçenlerde de arayı kotasız kullanmak için 13 TL ek ödeme ile sözleşmeyi güncelleyelim dediler. Sizin kafa iyi mi dedim ben de. Yani keriz sanıyorlar insanları heralde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5