İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk ve İslam düşmanlarının sponsoru Rasmussen'e HAYIR!

webeloper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, daha önce islam dininin kutsal değerlerine karikatür yoluyla hakaret edilmesine sözde hoşgörü adı altına izin veren,
PKK terör örgütünün ROJ T.V. aracılığıyla Danimarka üzerinden yayın yapmasını engellemeyen Danimarka başbakanı
Ander Fogh Rasmussen NATO Genel sekreteri olmak için aday oluyormuş.
Tepkimizi demokratik yollardan ortaya koyalım!.

facebookta bir grup kurduk sessiz kalmak istemeyen tüm arkadaşları bekliyoruz
gruba üye olan arkadaşlar lütfen listeleriyle paylaşsınlar.

http://www.facebook.com/home.php?#/...-Genel-Sekreterliine-HAYIR/69749927074?ref=nf

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sonu belli olan bir oyunu oynamaktansa hiç oynamam daha iyi !

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Facebook kullansaydım katılırdım, hiç değilse tarafım belli diyebilirdim. Elbette boş bir iş, ancak toplumlar kendi psikolojilerini yüksek tutacak tavır, tutum, davranış, aktivitelerde bulunmazlarsa zaten birlik ve dirlikleri tehlikeye girer. O yüzden boşta olsa iyidir boş boş oturmaktansa.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hiçbirşey henüz sonuçlanmadı, bence Türkiye' nin tavrı haklı ve yerinde. Senelerce teröre destek veren ülkelere karşı siyasi girişimlerde bulunulmalı demiyormuyuz? Dedik diyoruz, ama bu laflar sadece siyasi söylemlerde kalıyor, insanların işine geldiğinde bunu istiyorlar ama işi siyasete döküp pkk yandaşına bile arka çıkıyorlar çok komik. Orada kim olursa olsun bu tarz bir tepkiyi gösteriyorsa ayakta alkışlıyorum. Yürekli cesur olmak gerek.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hiçbirşey henüz sonuçlanmadı, bence Türkiye' nin tavrı haklı ve yerinde. Senelerce teröre destek veren ülkelere karşı siyasi girişimlerde bulunulmalı demiyormuyuz? Dedik diyoruz, ama bu laflar sadece siyasi söylemlerde kalıyor, insanların işine geldiğinde bunu istiyorlar ama işi siyasete döküp pkk yandaşına bile arka çıkıyorlar çok komik. Orada kim olursa olsun bu tarz bir tepkiyi gösteriyorsa ayakta alkışlıyorum. Yürekli cesur olmak gerek.

sonuçlandı maleseft.. abd başkanı garantör oldu ve genel sekreter oldu resmen

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Türkiye tarafından bu konuda bir doğrulama mesajı yayınlanmadığını biliyorum ben, eğer onayladıysalar bilemiyorum. O haberi yapan danimarka basını diye biliyorum. Onayladılarsa yazıklar olsun diyorum yinede. Garantör marantör anlamam ben.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Osahin seni çok iyi anlıyorum seni destekliyorum da. Olması gereken bakımından...
Ama herşey göründüğü gibi değil malesef. Bunu meydana gelen olayları birebir karşılaştırarak anlayabiliriz. Bunun için dedim ki

Sonu belli olan bir oyunu oynamaktansa hiç oynamam daha iyi !

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahu hepsi danışıklı döğüş, ha ras olmuş ha bas olmuş ne farkeder hepsin aynı yönde değilmi ??

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sonuç belli hiç değilse birşeyler koparabildiler buda bişey ben hiç birşey alamazlar diyordum:D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1 saat önce ntv son dakika verip anlaşma saglandıgını söyledi ve danimarka başkanı konuşma yaptı.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Türkiye istediğini almıştır.o kadar kişi istedi biz istemedik bizim için paket önerildi,

paket e bakmayanlar baksınlar.

eskiden olsa ' türkiye burası dünya senin lafın geçmez hadi çekil derlerdi ama artık öyle değil tebrikler başbakanım ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hmmm, istediğimizi aldık diyorsunuz ?

Neye göre aldık, açıklanan (!) haberlere göre.
Acaba her bişey açıklandı mı ?

Bazıları da "Onlar bitti, burada barınamazlar artık..." diyorlardı bir şenlik içinde karşılandı, 2 gün sonra yalanladılar kendilerini...

Sorunların kaynağı olanlar (Kişiler, etkenler, tvler), sizin en yakınlarınızda iken birşey yapamıyorsunuz bu şekilde mi yapabileceksiniz.
Başkalarının sözleri ile...

???

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
istediklerimizi aldığımız yok sus payı verdiler okadar... Türkiyenin kabadayılık yapmaktan başka yaptığı birşey yok olurya sokak serserileri bağırır çarır ama höyt dedinmi kaçar yinede bulaşmak istemessin aynı onlarda öyle yaptı

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
oyuncu,artist,tiyatrocu..

Onları yaparken tepkini vereceksin şimdi burada veto etmişsin ne değişir adam onları yaparken neredeydi beyfendi..

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bizim şartlarımızı kabul ettiler yoksa zaten olamazdı sekreter.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5