İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurkBlog.Com - Jenerik

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog sitelerinin çok popüler olduğu şu günlerde blog dağıtmak, blog dizini kurmak ve benzeri blog işlemleri için kullanılabilecek en güzel domaini satışı sunuyorum. Domain şu ana kadar hiç kullanılmadı.

Domain : TurkBlog.Com
Registrar : Godaddy
Bitiş Tarihi : 08/2008
Transfer Ücreti : Godaddy hesabına ücretsiz.
Minimum Teklif : 1000$

Ödemeler Havale / Eft olacaktır. Paypal isteyenler için teklife %10 eklenecektir.

Tekliflerinizi muratozcirpici @ gmail.com a gönderirseniz sevinirim. Aynı post u bir kaç foruma bir den yazıyorum.

Saygılar.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Birşey sormak isterim bir alan adının bu paraları etmesi için bütün uzantılarının alınmış olması gerekmektedir.. Bu fiyat sanki biraz fazla size hayırlı satışlar..
Konu veya satış baltalama olarak algılamayın sadece fikrimi söyledim..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birşey sormak isterim bir alan adının bu paraları etmesi için bütün uzantılarının alınmış olması gerekmektedir.. Bu fiyat sanki biraz fazla size hayırlı satışlar..
Konu veya satış baltalama olarak algılamayın sadece fikrimi söyledim..

diğer uzantıları dolu olmayan domainler 1000$ etmiyor. ilginç bir yaklaşım. bu domaini ben ne çok aranıyor diye, ne çok hiti var diye, ne de başka bir şey diye satmıyorum. Sadece Blog için 1 numara olan domainin .com uzantısını satıyorum kendi görüşüme göre... bu arada bahsettiğiniz uzantılardan da .net i .org u .info su başkaları tarafından register edilmiş... illa .mobi. .tv lerinin de mi register edilmesi gerekiyor :D

İlgi alanı meselesi... sadece fikrinizi söylemişsiniz ama satış sayfamda fikriniz pek hoş olmamış.

Lütfen alıcı arkadaşlar yorum yazarlarsa sevinirim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
arkadaş onu kast etmemiş. 1000$ fiyat biçebilmeniz için .com, .net ve .org olarak 3 domainide vermeniz gerekiyor diyor. ki haklı sayılır.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş onu kast etmemiş. 1000$ fiyat biçebilmeniz için .com, .net ve .org olarak 3 domainide vermeniz gerekiyor diyor. ki haklı sayılır.

sanırım sen yanlış anladın.

ayrıca lütfen yorumlarınızı kendinize bırakabilir misiniz lütfen.

benim domainim belli, istediğim fiyat belli. lütfen sadece alıcı olan arkadaşlar yorum yapsın diye belirttim. fiyatta herhangi bir inme söz konusu olmayacaktır.

faras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkblog.com superdi

www.turkblog.com domain çok super. ben onu aldım. en kisa zamanda site aktiv olacak. ücretsiz Türkçe blog hizmeti :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
isteyen varsa turkblog.net adresini satabilirim

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım azeri evet :) Türk'e pay kalmayacak netten ileride :p

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Azeri Türkleri ama benim kastettiğim Türkiye Türkleriydi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5