İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe F klavyeli laptop almam lazım

kemalvaroldu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe F klavyeli laptop almam lazım. F klavye PC'de mümkün, ancak notebook'da bu konuda çalışma yapan üretici sayısı çok az. Hatta bildiğim kadarı ile F Klavyeyi orjinal olarak temin eden hiç bir şirket yok.

Bir tek şöyle bir şey gördüm: Lenovo'nun Thinkpad notebook modellerinde orjinal F klavye varmış. ( ThinkPad R500 - T400 - T500 - W500/W510 - W700/W700ds - W701/W701ds modellerinde kullanılabiliyormuş.)
Araştırırken böyle de bir şeye rastladım: İnsanlar en çok Lenovo'dan memnun kalıyormuş. Aranızda Lenovo kullanan var mı, önerir misiniz?
lenovoranksno1.png

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ben kullanıyorum, harika bir cihaz.

Neredeyse 24 saat açık laptop, ne ısınma var ne de fan sesi.

T

trgy

Misafir
Ben de de Lenovo var hem de en dandik modeli ama tek bir ses yok ve mükemmel hız. :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şarj olarak herhangi bir artısı olduğunu düşünür müsünüz?? Yani Ekran kartının iyi olması hiç önemli değil dandik ekran kartlı modellerinde filan şarjı iyi giden laptop istiyorum..

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hocam Lenovo Tam bir harika hiç düşünmeden al şirkette temos için bu laptopları kullanıyoruz.Hiç tık bile etmiyor.

T

trgy

Misafir
Şarj olarak herhangi bir artısı olduğunu düşünür müsünüz?? Yani Ekran kartının iyi olması hiç önemli değil dandik ekran kartlı modellerinde filan şarjı iyi giden laptop istiyorum..
Şarj olarak vestel, datron, casper ve lenovo karşılaştırdım. en iyisi lenovo çıktı.

full özellikli ekran aydınlığı falan açıktı hepsinin ortalama 3-4 saat dayanıyor sürekli kullanımda.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Şarjı da çok iyi, bazen elektirik kesiliyor ve ben saatlerce işlerime aksamadan devam edebiliyorum.

Bu arada benim kullandığım model 3000 n200.

2 senedir kullanıyorum ne şarj süresinde azalma oldu ne de başka bir sorun.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel olarak f klavye almana gerek yok, üzerinde harflerin olduğu klavye çıkartmalardan yapıştırıp dil ayarlarından f klavye yaparsan f klavyel, bir dizüstün olur..

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
q klavye bir laptop un tuşlarını söküp f klavye gibi dizsen ve windows ayarlarından da f klavyeyi seçsen aynı şey olmaz mı?.

yada bekle hükümet f klavye açılımı yapmaya hazırlanıyor. tüm firmalar f klavye laptop çıkartmak zorunda olacaklar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yok artık :eek: f e mi geçmek zorunda olcaklar yoksa göstermelik bi kaç f mi olcak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5