İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe-İngilizce-Çince Çevirileriniz Çok Uygun Ücretle Hızlı Bir Şekilde Yapılır

whakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce- Türkçe
Türkçe-İngilizce
Çince-Türkçe
Türkçe-Çince
İngilizce-Çince

Tüm tercüme işleriniz, tanıtım amaçlı oldukça uygun fiyatlardan yapılır. İngilizce tercümeler, Hacettepe Üniversitesi Amerikan Dil ve Edebiyatı bölümü son sınıfta okuyan iki arkadaş tarafından, Çince tercümeler, Okan Üniversitesi Çince Mütercim-Tercümanlık Anabilim Dalında son sınıfta eğitim gören bir arkadaş tarafından yapılmaktadır. Alınan işler mümkün olan en kısa sürede teslim edilecektir.​
Çeviri Ücretlerimiz

İngilizce-Türkçe/İngilizce-Türkçe
150+ Kelime .........................3 TL
300+ Kelime .........................5 TL
500+ Kelime .........................8 TL

Çince-Türkçe/Türkçe-Çince
150+ Kelime .........................8TL
300+ Kelime .........................15TL
500+ Kelime..........................25TL
Çince-İngilizce ücretleri, istenen makale türüne göre değişiklik göstermektedir. Çince-İngilizce için lütfen pm atınız.

Ayrıca özel olarak hazırladığımız seo destekli İngilizce paket makale satışlarımız da başlamıştır.

Paket Fiyatları

Sağlık Paketi (25 Makale-150 Kelime)........................55TL
Yemek Tarifleri Paketi (25 Makale-150 Kelime)............55TL
Sinema Eleştiri Paketi (25 Makale-150 Kelime).............55TL

Özel olarak istediğiniz tüm konularda paket makale hazırlanır. Tüm sorularınız için lütfen Pm atınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5