İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe jenerik, projelik 2.yaşında domain , çok ucuza !!!

ZerDali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hapishane.Net

Domain Adı : Hapishane.Net
Kayıt Firması : Godaddy
Bitiş Tarihi : 20.03.2010
Başlangıç Fiyatı :35 TL
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
Min. Artırım : 1 TL
Hemen Al Fiyatı :150 TL
Artırım Bitişi : Son tekliften 24 saat sonra
Ödeme : Havale / eft

Google arama sonucu : http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q="hapishane"&btnG=Ara&meta=&aq=f&oq=

Her türlü projeye gidebilecek kaliteli , jenerik Türkçe domain .Bu fiyata kaçmaz !!!

T

trgy

Misafir
Verebilirler yasak değil öyle birşey, tam tersi orada teklif verildiyse güven olması açısından yani gerçek bir teklif verenin olduğunun bilinmesi açısından önemli link verilmesi.

Hayırlı satışlar.

DsL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Verebilirler yasak değil öyle birşey, tam tersi orada teklif verildiyse güven olması açısından yani gerçek bir teklif verenin olduğunun bilinmesi açısından önemli link verilmesi.

Hayırlı satışlar.

Çok saçma diyelim ki o site de açık artırma 100TL'de burada 50TL 'de kaldı ! O zaman ne olacak o siteye göre mi hareket edeceğiz bir açıklık getirirmisiniz ?

T

trgy

Misafir
Çok saçma diyelim ki o site de açık artırma 100TL'de burada 50TL 'de kaldı ! O zaman ne olacak o siteye göre mi hareket edeceğiz bir açıklık getirirmisiniz ?

Konuyu açan arkadaş 2 sitede de açık artırma devam ediyor derse ve burada az önce belirttiği gibi belirtirse sorun olacağını sanmıyorum.
Saçma değil tam tersi satıcı kendine müşteri bulmaya çalışıyor ve buna da hakkı var, engelleyemeyiz, engellemek istemeyiz.

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
önemli olan satıcının kararı. satıcı elbette en yüksek fiyata satar elidekini. bu yüzden farklı platformlarda ilan verebilir. yapılan bir şey, normaldir.

iyi satışlar

ZerDali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gerekli açıklamayı yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
Satış günceldir , hemen al fiyatı düşürülmüştür.

DsL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyu açan arkadaş 2 sitede de açık artırma devam ediyor derse ve burada az önce belirttiği gibi belirtirse sorun olacağını sanmıyorum.
Saçma değil tam tersi satıcı kendine müşteri bulmaya çalışıyor ve buna da hakkı var, engelleyemeyiz, engellemek istemeyiz.

Açıklamalar için teşekkürler. ZerDali hayırlı satışlar diliyorum.

ZerDali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teklif gelmediği için satış iptal edilmiştir , ilk mesajı editleyemediğim için bu mesajı yazıyorum bilginize...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5