İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkce karakterli domain kabul eden hosting Şirketleri

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, turkce domainli bir haber sitem var,
Site suan bulunduğum hosting te acilmasi 10 saniyeyi geçiyor, buna rağmen hit cok iyi her bir haber binden fazla hit alıyor yeni bir hosting şirketine gecmek istiyorum ama bildiginiz güvendiğiniz çalıştığınız bir hosting firmasiyla calismak istiyorum
Hangisini tavsiye ediyorsunuz?

sanaldata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D O nasıl oluyor. Benim imzamdaki hosting firması hem ücretsiz veriyor hemde ücretli. Kalitelide bir firma. Premium veya Ücretsiz olarak denemenizi tavsiye ederim. İmzama bir göz atın...

sanaldata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz hosting neyin nesi oluyor? Onlar ne kazanıyor nasıl kazanıyor

Ücretsiz evet. Onlar sadece ücretsiz hizmet sağlamıyorlar. Bunun yanında vps sunucu, hosting ve domain gibi hizmetler sunuyor. İsteyenlere ücretsiz olarak veriyor. Zaten hostingi kullanan bir zaman sonra büyük ihtimal domain alma ihtiyacı hissediyor. Bunun yanında eğer domaininiz varsa transfer edebiliyorsunuz. Hosting yükselteceğiniz kabul edilircesine veriyorlar. Webtasarım bile yapıyolar. Ne demişler üzümü ye, bağını sorma. Referans linkinden ulaşınız lütfen...
http://api.hostinger.web.tr/redir/2028965

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz evet. Onlar sadece ücretsiz hizmet sağlamıyorlar. Bunun yanında vps sunucu, hosting ve domain gibi hizmetler sunuyor. İsteyenlere ücretsiz olarak veriyor. Zaten hostingi kullanan bir zaman sonra büyük ihtimal domain alma ihtiyacı hissediyor. Bunun yanında eğer domaininiz varsa transfer edebiliyorsunuz. Hosting yükselteceğiniz kabul edilircesine veriyorlar. Webtasarım bile yapıyolar. Ne demişler üzümü ye, bağını sorma. Referans linkinden ulaşınız lütfen...
http://api.hostinger.web.tr/redir/2028965

Yok baba oyle olurmu üzümünü ye bağını sorma, onlar ne kazanıyorlar bizden bunu bilmek istiyor! Yada bu sekilde nasıl kazanıyorlar

sanaldata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok baba oyle olurmu üzümünü ye bağını sorma, onlar ne kazanıyorlar bizden bunu bilmek istiyor! Yada bu sekilde nasıl kazanıyorlar

Hostinger firması başka işlerlede meşgul. Müşteri arayışındalar ve ziyaretçi kitlesini genişletmek istiyorlar. Bedava-sitem.com gibi düşün fakat reklamsızı. Bunlar sadece firmalarının isimlerini duyurmak peşindeler. Dediğim gibi ayrıca premium ve business hosting veriyor (ücretli) vede alan adı kaydı yaptırıyor istersen (ücretli) yani hiçbir sıkıntı yok. 1 senedir kullanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5