İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe - Pr5 - 2003 Kayıtlı

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
pr5.jpg
[/URL]

* Domain Adı : P.M.
* Kayıt Tarihi : 22.01.2008 (http://www.r10.net/domain/331276-domain-firmalari-2-ye-bolundu.html)
* Bitiş Tarihi : 22.01.2010
* Registar : Snap dan yeni ihale ile alındı.. Panelime düşer düşmez panelinizde...
* Transfer : Şirket içi ücretsiz
* Başlangıç fiyatı : 200 $
* Minumum artış : 5 $
* Bitiş Tarihi : Son tekliften 24 saat sonra...
* Hemen Al : 400 $
* NOT : Ban vs yoktur...

Domain Medya sektörü ile alakalı. Habar portalı vs.. olabilir ... Gov.Tr - Bel.Tr Backlinkli...

NOT : Doğruyu söylemek gerekirse PR li domainlerden hiç anlamam... Bir ihaleye giriyordum, baktım ki girdiğim ihaledeki domain PR5 .. Biraz daha artırdım aldım .. Kendim için değil... Birinin işi görülsün diye sırf... PR den anlayan arkadaşlara danıştım , ortalama bir fiyat belirledim.. Dediğim gibi anlamıyorum PR olayından... Elimde kalırsa nolur.. NET uzantısının sahibi medya ile iletişime geçerim... Olmadı 10 TL verdim sayar .. yıllanmış domain olarak atarım arşive..

Değerlendirebilecek arkadaşlardan mesaj ve teklif bekliyorum...

Belki fiyat aşırıdır dediğim gibi pek bilgi sahibi değilim.. Tekliflerinizi de iletirseniz sevinirim...

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu prli domainleri pm ile almanın bir avantajı yok sizin için. resmin üzerinden bari silmeseydiniz.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi saatte olsunlar. silmeseydiniz diyeceğime silseydiniz yazmışım. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5