İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçeden - Almancaya Çeviri Yaptırılacak

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Türkçeden - Almancaya Çeviri Yaptırılacak.

Sizden ricam makul fiyatlar vermeniz.
Makaleler içinde birbirinin aynısı durmadan tekrar eden aynı kelimeler mevcuttur. en azından bunlarıda göz önüne alarak makul fiyat verirseniz sevinirim.

Almancaya çevrilecek text

Multi konudur.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hocam bütçem 70 tl.
40 tl ingilizce çeviri için ödedim.

İlginiz için teşekkür ederim.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kardeim iş yerindeyim biraz yoğun bir günüm var.
msn e ekledim telefon ile görüşebilirmiyiz ?
pm atıyorum çaldırın ararım.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam vereceğiniz ücrete karşılık yardımcı olabilirim.

msn : veriniz.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar konu günceldir.
Arkadaş söz verdi sağolsun ne arıyor ne soruyor.
görüyorum sitede online ama pm lerede cevap vermiyor.
msn e de gelmiyor.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaş sağolsun işi aldı kayboldu gitti, bide parayı peşin yada yarısını ver diyor .
MSn den konuşurken bile kandırmaya çalıştı.Ben bi arkadaşım sandım eleman hiç bozuntuya vermeden sohbet etti.Koçumlu fln konuşmala sonra sandığım kişiyi aradım abi niye koçum flan diyosun dedim adam kardeş ben msn de değilim diyince tmm dedin.Sonra konuştuk iyi kıvırdı sağolsun.

- Trade verdim zaten sakın kanmayın arkadaşlar.
Çeviri r10 dan Ekolweb isimli arkadaşa yaptıırldı ve 4/4 lük.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben vereceğiniz , ücretten 5 tl bile olsa kapora istedim sizden. size nasıl güvenicem? siz vermeyince bende işi yapmadım. Yapmakta zorunda değilim.

bütün konuşma kayıtlarını buraya koyarım. hem sizden kuruş para almadım. hemde yalan söylüyorsunuz konuşma kayıtlarını koyun!.
ayrıca neyin derdindesiniz? mehmet sen misin dedin evet ben mehmet dedim. gerçek adım zaten sen kime benzetirsen benzet. bana mehmet misin diyorsun evet diyorum sonra seni cıkaramadım diyorum vs konusmaya baslıyoruz. anlasıyoruz. para konusunda sıkıntı yaratıyorsun ben işini yapmayınca buraya gelmiş afra tafra yapıyorsun.

Sen kim oluyorsun ki yalan söylüyorsun ! kuruş para almadım alsam gam yemem. yaptıgın iş cocukca ve senın cocuk oldugunu anladım.

Hep yalan soyluyorsun konusma kayıtlarını koyda görsün herkes kim nasıl bir insanmış! seninle iş yapılmaz dostum sana güvenmediğim için yapmadım çeviriyi.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Senin için iyinet üyeliğimi yakarım adi herif.
Lan sen ne kansız bişeymişsin.
Bacak kadar çocuk konuşmalarda koçum demeye başlayınca anladım benim arkadaşlarımdan hiçbiri koçum demez.
Msn adresini bir abimin adresine benzettim ve sohbete başladım.
Açık söyliyeyim ben emniyette çalışıyorum ve başka bir şubedeki abimi sandım adı ile şubesinide verdim ama bu ******** hiç bozuntuya vermedi.

neymiş sadece adı mehmetmişte bilmem ne.
Msn kayıtları hazır isteyen moda atarım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sirlather zaten banlandı
ne yapmamızı istiyorsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5