İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçeden-İngilizceye çeviri yapabilecekler?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar,

elimde 6-7 sayfa türkçe yazı var bunu ingilizceye çevirebilecek arkadaşlar. sayfa başı fiyatlarını belirten mesaj atsınlar.

G

guajira

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
guajira abimiz bir ünv. konu ile ilgili bölümünün öğrencisi şahsen tavsiye ederim..ingilizcesi çok iyidir..

Teşekkürler Onur, elimden geleni yapmaya çalışıyorum:)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
guajira' Alıntı:
Tam olarak konusu ne?

Ortalama fiyat sayfa başı 5 YTL

msn [email protected]

6 sayfalik 12pixellik font dokumani, 6 pixellik font ile 2 sayfaya sigdirirlarsa sayfa basina fiyat yine aynimi?
Sayfa bazinda fiyat verirken kriterleriniz nelerdir? Kelime bazinda fiyat vermek gerekmezmi?

O

OLTA

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
6 sayfalik 12pixellik font dokumani, 6 pixellik font ile 2 sayfaya sigdirirlarsa sayfa basina fiyat yine aynimi?
Sayfa bazinda fiyat verirken kriterleriniz nelerdir? Kelime bazinda fiyat vermek gerekmezmi?

:) lafı ağzımdan çalmışsın :):):)

G

guajira

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:

Punto da bi bokluk varsa fiyat da değişir illaki. Göz kararı baktığım da abartı bişi yoksa bir sayfa bi sayfadır. Ama puntolar oynuyorsa o zaman kelime başı 5 cent. Uluslararası fiyat daha fazla tabi.

G

guajira

Misafir
|AtyMir|' Alıntı:
6 piksellik yazı ile gönderilirse hizmet ücreti aynıdır sadece 1 extra şey isteniyor oda mikroskop sizden şartı var :D mikroskopları satıp aradaki farkı kendileri telşafi ederler. (pixel fontlar dahi 8px altında sapıtıyor genelde)

Adminden iyi mi bilicen sen kardeşim ne karışıyorsun.

G

guajira

Misafir
Bu arada Sözüm admine, kelime başı demisin de. Uluslararsı standardlarda kelime başı en az 8cent. 300 kelime bir sayfa olarak kabul ediliyor. Yani sayfası 24$ ediyor. hadi ben kelime başı 5cent yaptım 15$ eder.

15$ x 1.33 YTL = '0 ytl den biraz fala sanırım.

Bu foumda 5-6 sayfa için 100 YTL verecek adam göremiyorum.

Gereksiz mesaj yazanlar için uyarı yapılıyor ama bence sizin yazdığınız da gereksiz bir mesaj. Eğer "sport" gerçekten çeviri yaptıracak sa aramız da konuşur hallederiz. ha punto şu kadar olacak der, ben fiyat bu kadar olacak derim olur biter. Ama buraya dalga geçer gibi yazmanız yakışmadı yani.

G

guajira

Misafir
Bu arada Admin için özel fiyat Kelime başı 8 centten sayfa başı 24$. Kelime hesabı istediği için söylüyorum. Fiyatlar arası bi karşılaştırma babından.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) len yeter kawga etmeyin, sende uzatma bekircim yaw... forum admini bilmediginden sormus sanırım, sende bi acıkladın ki.. ilkokula giden cocuklar dahi ogrendi :D
ote yandan bende cok buyuk potansiyel gormuyorum 100 ytl verecek bu forumda cıkmaz...

yaw bekir, aslında bildigin sadece ceviri uzerine bi forum varmı ben aradım bulamadım..

u know my money ran out :D oops!!! walla acilen dısardan da ceviri almam lazım... su an anlasmalı kurumda isler kesat benim.. :(

G

guajira

Misafir
drstranger' Alıntı:
:) len yeter kawga etmeyin, sende uzatma bekircim yaw... forum admini bilmediginden sormus sanırım, sende bi acıkladın ki.. ilkokula giden cocuklar dahi ogrendi :D
ote yandan bende cok buyuk potansiyel gormuyorum 100 ytl verecek bu forumda cıkmaz...

yaw bekir, aslında bildigin sadece ceviri uzerine bi forum varmı ben aradım bulamadım..

u know my money ran out :D oops!!! walla acilen dısardan da ceviri almam lazım... su an anlasmalı kurumda isler kesat benim.. :(

Valla yabancı bi forum vardı www.proz.com du galiba emin diilim. Belgteli melgeli çevirmenler arıyorlar.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport' Alıntı:
arkadaşlar,

elimde 6-7 sayfa türkçe yazı var bunu ingilizceye çevirebilecek arkadaşlar. sayfa başı fiyatlarını belirten mesaj atsınlar.

bu arada herkimle anlastıysan bi soylersen seviniriz, bu konu uzun zamandır aktif.
forumdaki etik gereği, baslıgı acan kisi anlatıgı kisileri ismen cismen acıklmasada

biriyle anlastım, konu kapanmıstır diyebilmeli
lütfen!!

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yapımı süren bir web sitesinin içeriği çevrilecek. ve site müşterinin istekleri nedeniyle ,şu anda değiştiriliyor. bitsin ve müşterinin Türkçe kısmına onay vermesi ile INGILIZCE çeviriye başlanacak.

sanırım 1 hafta içinde hal olacak. ozaman yazarım buraya konu kapanmıştır diye.

yani bende beklemedeyim şu an için...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5