İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçeleştirilmiş çin yapımı olağaüstü scriptler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sana hakaret etmeden sizden bunları satabileceğinize dair belge istiyorum dedim. Sitenizde çalışmalar diye gösteriyorsunuz. Bu ne anlama geliyor ?

Veya şöyle diyeyim. ben Wordpress Premium Tema Newsmagazine bu temanın türkçe dilini internette bulamadığımdan sizin sitenizde satın almak istiyorum ve size sipariş verdim. Ne yapacaksınız ?

Sitenizde tema yazarının sayfası yok, temanın premium olduğunu ve ücretli bir tema olduğunu gösteren bir ibare yok ve satın alınabileceği bir link yok.

Şimdi burada insanlıktan çıkan sen misin ben miyim ?

Tekrar diyorum satışınızı yapabileceğiniz herhangi bir belge (developer hesabı) yok ise sizi uzaklaştıracağım. Siz soruma cevap verirseniz sevinirim.

bence sus :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence konuşsun haklıda.
Sitenin asıl amacı script türkçeleştirmekse ve tema adında ana menü varsa ve tıklayıncada başkasının yaptığı temalar çıkıyorsa bunda bende art niyetten başka bir şey aramam doğrusu :)

T

trgy

Misafir
Moderatör arkadaşım sonuna kadar haklıdır. O sitenin amacı satış yapmaktır. Neyi online sipariş olarak vereceğiz acaba eğer oradaki şeyler satılık değilse. Elma, armut?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi