İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkcell 3G Vınn Satılık

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
merhaba arkadaşlar 3 aylık vını satıyorum hiç bir sorunu yoktur çizik vs yoktur pırıl pırıl bir cihazdır anlaşma sağlandıktan sonra ödeme alınıp hemen kargoya verilecektir

934d1310472967-turkcell-3g-vinn-satilik-12072011582.jpg

Model : E176G
İstenilen Ücret : 40 TL
Ödeme Şekli : Bilyoner - Nesine - PayPaL

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
roymand bu wına hat mı takıyoz nası oluyo bi açıklar mısın ?

alisan.yazgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet Turkcell'den hat alıyorsun.İçine 4gb lik paket yüklüyorsun. çok kolay bir iş. heryerde çekiyor :) ben kullanıyorum.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Vınn aldım çok pişmanım.Kota çabuk doluyor ve şehir merkezinde olmama rağmen ara sıra bağlantı kesiliyor.Kotanın çabuk dolmasının sebebi ise upload + download toplanarak kotanın hesaplanması.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
resmi göremiyorum. son fiyat ne olur pm atarmısınız? Garantisi var mı nereden alındı ?

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam şimdi ben elimdeki hattıma internet yapsam sonra bu wınnı alıp taksam olur değil mi ? yani bunun özel bir hattı mı oluyor ?

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ister turkcell bayisine gider aylık 3g internet paketlerinden alabilirsiniz ( sim kartıda alacaksınız ) istersenizde normal turkcell kartına internet paketi yapıp takabilirsiniz

melifkaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi günler
hocam ilanınızı diğer bir siteden gördüm
oradaki ilan 35 tl idi :)) sanırım bu fiyat geçerli.
fakat oradan üye olamadığım için mesajı buradan gönderiyorum.
size bir kaç sorum olacak:
1- ürün vodafon sim kartı çalıştırır değil mi? vodafon ile 2g üzerinden girmeyi düşünüyorum. hazi şşu hızı yavaş ama sınırsız olanlardan.
2- garantide muhatabımız turkcell mi oluyor?
3- hangi kargo ile gönderebiliyorsunuz?
8-10 tl gibi bir sürpriz ile karşılaşmak istemem..

paypal ile ödeme yapacağım gerekirse kargo parasını da paypal ile gönderebilirim.

Konya Ereğlideyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5