Turkcell’deki gelişmeler yatırımcının cebinde

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Türk Şirketleri arasında ilk Yatırımcı İlişkileri Uygulaması Turkcell’den:
Turkcell’deki gelişmeler yatırımcının cebinde
Turkcell Yatırımcı İlişkileri uygulaması, bugünden itibaren İngilizce ve Türkçe olarak iOS ve Android mobil cihazlara indirilebilecek. Yatırımcılar, analistler ve finans dünyası, uygulama sayesinde Turkcell’den yapılan en son açıklamalara, hisse değerine dair bilgilere ve yayınlanan raporlara ulaşabilecek. Kullanıcılar, uygulama içinde Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerinden faydalanabilecek.

Turkcell yatırımcılarıyla şeffaf iletişim prensibini mobil cihazlara da taşıdı. Yatırımcılar, analistler ve finans dünyası bundan sonra Turkcell ile ilgili gelişmeleri internet sitesinin yanısıra, iOS and Android cihazlar için geliştirilen mobil uygulamayla da takip edebilecek. Böylelikle Türkiye’de ilk defa bir Türk şirketi, yatırımcılarla iletişimini uygulama mecrasına da taşımış oluyor.
Turkcell Yatırımcı İlişkileri uygulamasında neler var?
Finans dünyası, Turkcell’den yapılan en güncel duyuruları, finansal çeyrek sonuçlarını, basın bültenlerini, operasyonel sonuçları, sunumları ve yıllık olarak yayınlanan faaliyet raporunu bu uygulama üzerinden takip edebilecek. Yeni bilgiler yüklendiğinde gönderilecek olan uyarı mesajları sayesinde, kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar mobil cihazları üzerinden son gelişmelerden haberdar olabilecek.
Uygulama, içeriği indirip kaydederek daha sonra çevrimdışı görüntüleme imkânı da sunuyor. Kullanıcılar belgelerin üzerine notlar alabilecek, bu notları kaydedebilecek. Belgelerin tamamını veya içinden seçecekleri sayfaları e-posta yoluyla paylaşabilecek.
Turkcell’den finans dünyasının bilgiye erişimini kolaylaştıracak bir ilk
Turkcell Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nihat Narin, finans dünyasının Turkcell ile ilgili bilgilere erişimini kolaylaştıracak uygulama hakkında şöyle konuştu:
“Turkcell’in yatırımcı ilişkileri uygulamalarındaki yüksek standartları, daha önce hem yurtiçinde hem de yurtdışında takdir görmüştü. Bugün yatırımcılar ve analistler sağladığımız açık ve şeffaf iletişime yeni bir boyut ekliyoruz ve Türk şirketler arasında bir ilki gerçekleştirerek Turkcell Yatırımcı İlişkileri uygulamasını devreye sokuyoruz. Akıllı cihazlar ile her türlü bilgiye daha kolay, her zaman ve her yerden ulaşmak mümkün, Turkcell’in lider teknoloji şirketi niteliğine yakışan bu ilkle, yatırımcı ilişkileri konusunda en iyi uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyoruz.”
Turkcell Yatırımcı ilişkileri uygulamasını nasıl indirebilirsiniz?
Turkcell Yatırımcı İlişkileri uygulaması, Turkcell yatırımcısı olsun olmasın herkesin kullanımına açık olacak. Hem akıllı telefonlarda hem de tabletlerde kullanılabilecek olan uygulama, kullanıcısına Türkçe ve İngilizce dil seçeneği sunuyor. Uygulamayı App Store ve Google Play’de, “Turkcell IR App” veya sadece “Turkcell” yazarak bulmak ve indirmek mümkün.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst