Turkcell’den Manisa son 5 yılda 60 milyon TL yatırım

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Anadolu’daki şirketleri teknolojiyle buluşturuyor

Turkcell’den Manisa son 5 yılda 60 milyon TL yatırım

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının 2015’teki dördüncü durağı Manisa oldu.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna devam ediyor. Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşümü yaşamak isteyen şirketlerle birebir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonlarından dördüncüsünü Manisa’da Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur’un ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Şirketlerin başarısına teknolojiyle destek olmak için başlattığı turda, şimdiye kadar 22 ilde 6 binin üzerinde kurumsal müşterisiyle buluşan Turkcell, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlatıyor.

Manisa Anemon Otel’de gerçekleştirilen organizasyonda Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur’un Turkcell teknolojisiyle şirketlerin başarısına sağlanan desteği anlattığı “İş’te Teknoloji Hamlesi” sunumunun ardından, Turkcell’in mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak işlerinde fark yaratan Vestel Çağrı Merkezi Müdürü Cemile Selcen Uyguntüzel, Şehzade Gıda firma sahibi Mehmet Erbil ve Özmumcu Gıda’nın mali müşaviri Aydın Emre katılımcılarla başarı hikayelerini paylaştı.

Çağatay Aynur: “Son 5 yılda Manisa’da 60 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik”
Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur gerçekleştirdiği sunumda “Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 520 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. 2014 yılında ülke ekonomisine 1,5 milyar TL katkı sağladığımız makineler arası iletişim teknolojisiyle kurumsal müşterilerimize hesaplı, pratik, hızlı ve faydası kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. Bugün Türkiye’de makineler arası iletişim teknolojisinin kullanıldığı yaklaşık her 3 makineden 2’si Turkcell’li ve M2M konusunda uzman 40 iş ortağımızla 1500’ü aşkın proje gerçekleştirdik. 32 bin km’lik fiber altyapımız, tek noktadan toplu iletişim çözümlerimiz, kurumsal müşterilerimize hizmet veren 1000 çağrı merkezi çalışanımız ve 2200 kişilik kurumsal satış ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti götürüyoruz. Geçtiğimiz aylarda, şirketlerin bilişim teknolojilerini etkin kullanımı için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yeni bir model geliştirdik. İş’te Teknoloji Hamlesi adını verdiğimiz bu model ile sektörlerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümleri kategorize edip, Turkcell güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz.”dedi. Turkcell olarak iş süreçlerini mobil teknolojilerin katkısıyla sürdürerek yeni dünyada kazananlar arasında olmak isteyen müşterileri için “Gerçek Zamanlı İşletme” yaklaşımını hayata geçirdiklerini söyleyen Aynur”: Gerçek Zamanlı İşletme yaklaşımı şirketlerin 3 temel alanının yeni nesil teknolojilerle gerçek zamanlı olarak yönetilmesi anlamına geliyor. Bunlardan ilki Mobil İşletme, yani firmaların operasyonlarının tamamını ya da bir kısmını mekan ve zamandan bağımsız olarak yürütebilmesi. İkincisi, şirketlerin müşterileri hakkında kendi operasyonları ile bilmeleri mümkün olamayacak bilgileri de kullanarak iç görü sahibi olması, en doğru teklifi, en doğru kitleyle, en doğru zamanda buluşturabilmesini sağlayan Gerçek Zamanlı Pazarlama. Üçüncüsü ise, firmaların operasyonlarını yönetebilmeleri için kurmaları zaruri olan bilgi işlem altyapılarını, yatırım yapmadan, servis modeli ile edinmeleri anlamına gelen Sıfır Altyapılı İşletme” olduğunu ifade etti. Manisa için yapılan yatırım miktarına değinen Aynur: “ Anadolu’nun her köşesine önemli yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımlarımız hem şehrin gelişimine hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Yatırım konusunda önem verdiğimiz illerimizden bir tanesi olan Manisa’da son 5 yılda yaptığımız toplam yatırım miktarı 60 milyon TL’yi buldu.” dedi.
Sunumda şirketlerin hayatını kolaylaştıran “Akıllı Araç Takibi”,” Akıllı Fax” ve “Akıllı Enerji Servisi” hakkında da katılımcılara bilgi veren Aynur: “Akıllı Enerji Servisi ile iş yerlerinin (mağaza, fabrika, okul, hastane, AVM, otel vb.) enerji tüketimi anlık izleyebiliyor, faturalarda yer alan reaktif cezaların ortadan kaldırılması ile % 30’a kadar tasarruf sağlanabiliyoruz. Bir diğer uygulamamız Akıllı Araç Takibi de saha yönetimi ve yakıt optimizasyonu ile kurumsal müşterilerimizin operasyonel verimliliklerini artırıyor. Fark yaratan bir diğer mobil uygulamamız olan Akıllı Faks ise faks cihazına ihtiyaç olmadan dilenen her yerden faks alıp gönderilebilmesine imkan tanıyor.” şeklinde sözlerini sürdürdü.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst