Turkcell’den Samsun’a son 5 yılda 66 milyon TL yatırım

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell, Anadolu’daki şirketleri teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor

Turkcell’den Samsun’a son 5 yılda 66 milyon TL yatırım

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha verimli, hızlı ve kârlı çalışmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının 2015’teki altıncı durağı Samsun oldu.


Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere ara vermeden yıllardır Anadolu turuna devam ediyor. Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişim teknolojilerinin şirketlere sağladığı faydayı, teknolojik dönüşüm fırsatından yararlanmak isteyen şirketlerle bire bir temasa geçerek anlatan Turkcell, bu seneki organizasyonlarından altıncısını Samsun’da Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur’un ev sahipliğinde, Kadir Çöpdemir’in moderatörlüğü ile gerçekleştirdi.

Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur ‘un “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” başlıklı konuşmasıyla başlayan toplantının sonunda Turkcell’in mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak fark yaratan Yeşilırmak Çalık Elektrik’in Perakende İl Koordinatörü Fahrettin Tun, Samsun Pro.Ulaşım’ın Genel Müdürü Kadir Gürkan ve Samsun Çarşı Büyük Mağaza Kuyumculuk’un Genel Koordinatörü Timur Yeten katılımcılarla başarı hikayelerini paylaştı.
Çağatay Aynur: “Son 5 yılda Samsun’da 66 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik”
Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur gerçekleştirdiği sunumda “Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 520 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. 2014 yılında ülke ekonomisine 1,8 milyar TL katkı sağladığımız makineler arası iletişim teknolojisiyle kurumsal müşterilerimize hesaplı, pratik, hızlı ve faydası kanıtlanmış çözümler sunuyoruz. Bugün Türkiye’de makineler arası iletişim teknolojisinin kullanıldığı yaklaşık her 3 makineden 2’si Turkcell’li ve M2M konusunda uzman 40 iş ortağımızla 1500’ü aşkın proje gerçekleştirdik. 33 bin 500 km’lik fiber altyapımız, tek noktadan toplu iletişim çözümlerimiz, kurumsal müşterilerimize hizmet veren 1000 çağrı merkezi çalışanımız ve 2200 kişilik kurumsal satış ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti götürüyoruz. Geçtiğimiz aylarda, şirketlerin bilişim teknolojilerini etkin kullanımı için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yeni bir model geliştirdik. İş’te Teknoloji Hamlesi adını verdiğimiz bu model ile sektörlerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümleri kategorize edip, Turkcell güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz.”dedi. Turkcell olarak iş süreçlerini mobil teknolojilerin katkısıyla sürdürerek yeni dünyada kazananlar arasında olmak isteyen müşterileri için “Gerçek Zamanlı İşletme” yaklaşımını hayata geçirdiklerini söyleyen Aynur: “Gerçek Zamanlı İşletme yaklaşımı şirketlerin 3 temel alanının yeni nesil teknolojilerle gerçek zamanlı olarak yönetilmesi anlamına geliyor. Bunlardan ilki Mobil İşletme, yani firmaların operasyonlarının tamamını ya da bir kısmını mekan ve zamandan bağımsız olarak yürütebilmesi. İkincisi, şirketlerin müşterileri hakkında kendi operasyonları ile bilmeleri mümkün olamayacak bilgileri de kullanarak iç görü sahibi olması, en doğru teklifi, en doğru kitleyle, en doğru zamanda buluşturabilmesini sağlayan Gerçek Zamanlı Pazarlama. Üçüncüsü ise, firmaların operasyonlarını yönetebilmeleri için kurmaları zaruri olan bilgi işlem altyapılarını, yatırım yapmadan, servis modeli ile edinmeleri anlamına gelen Sıfır Altyapılı İşletme” olduğunu ifade etti. Samsun için yapılan yatırım miktarına da değinen Aynur: “ Anadolu’nun her köşesine önemli yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımlarımız hem şehrin gelişimine hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Yatırım konusunda önem verdiğimiz illerimizden bir tanesi olan Samsun’da son 5 yılda yaptığımız toplam yatırım miktarı 66 milyon TL’yi buldu. Yatırımın yanında Samsun’a istihdam konusunda da katkı sağladık. Bugün 1000’in üzerinde kişiye iş imkanı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst