Turkcell Gelibolu Maratonu’nda kayıtlar için son hafta

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Gelibolu Maratonu, 4 Ekim’de Tarihi Gelibolu Yarımadası’nda koşulacak

Turkcell Gelibolu Maratonu’nda kayıtlar için son hafta

Turkcell Gelibolu Maratonu, Gelibolu Yarımadası’nın tarihi parkurunda 4 Ekim Pazar günü gerçekleşecek. Maraton için kayıt yaptırmak isteyenler için ise son bir haftaya girildi. Halk koşusu dahil dört ayrı kategori için kayıtlar http://gelibolumaratonu.com/ adresinden 28 Eylül 2015 tarihine gerçekleştirilebilir.

Turkcell’in ana sponsorluğunda bu yıl ilk kez düzenlenen ve dünyadaki en önemli maratonlardan biri olmaya aday Turkcell Gelibolu Maratonu, 4 Ekim Pazar günü gerçekleşecek. Gelibolu Yarımadası’nın tarihi noktalarında koşulacak maratonda, toplam dört kategori olacak. http://gelibolumaratonu.com/ adresinden katılımcıların 28 Eylül 2015 pazartesi gününe kadar kayıtlarını gerçekleştirmesi gerekiyor.
Turkcell aboneleri kayıt sırasında indirim avantajından yararlanacak. Maratona katılacak Turkcell abonelerine kayıt sırasında %20 indirim uygulanacak.

Kayıtlarını tamamlayan katılımcıların göğüs numaraları, zamanlama çipleri ve yarış tişörtlerini alabilecekleri Maraton Fuarı ise 1-3 Ekim tarihleri arasında Çanakkale Merkez İskele Meydanı’nda düzenlenecek.
Maraton güzergâhları
Turkcell Gelibolu Maratonu’nda profesyonel atletlerin katılacağı 42 kilometrelik parkur, saat 09:00`de Eceabat - Kabatepe yolu 6. kilometresinde başlayacak ve Morto Koyu’nda (Şehitler Abidesi) bitecek. Yarı maraton, saat 09:45'de Kum Otel önünden başlayıp maraton ile aynı noktada sona erecek.
10 kilometrelik koşu, saat 10:15`de Twelve Tree Copse Mezarlığı‘nda başlayacak ve Morto Koyu’nda sona erecek. Büyük katılımın beklendiği halk yürüyüşü ise, saat 10.00’da Alçıtepe Köyü’nde başlarken, Şehitler Abidesi'nin yanında bulunan Morto Koyu’nda sona erecek. Tüm yarışmacıların ve halkın katılımı ile saat 13:30 da Morto Koyu’nda ödül töreni gerçekleştirilecek. Yarış güzergâhı, 06.00 ile 17.00 arasında trafiğe kapatılacak.
110 Bin TL para ödülü
42 kilometrelik koşuda ilk beşe girenlere toplam 20 bin dolar para ödülü dağıtılacak. Maratonun birincisine 10 bin, ikinciye 5 bin, üçüncüye 3 bin, dördüncü sporcuya 2 bin ve beşinci atlete de bin TL para ödülü verilecek. Turkcell Gelibolu Maratonu’nda iki ayrı kategoride (maraton ve yarı maraton) ilk 3`e girecek sporculara yaklaşık toplam 110 bin TL para ödülü ise dağıtılacak.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst