Turkcell Global Bilgi’nin Money Club Kart Facebook uygulamasına Amerika’dan ödül

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Global Bilgi’nin Money Club Kart Facebook uygulamasına Amerika’dan
’En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü’

Migros Grubu’nun sadakat kart programı Money Club için Turkcell Global Bilgi ve Migros ortaklığıyla hayata geçirilen ve 3. yılını geride bırakan Money Club Kart Facebook uygulaması, Internet Advertising Competition Awards'da ’En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü’ne layık görüldü.


Migros Grubu’nun sadakat kart programı Money Club için Turkcell Global Bilgi ve Migros ortaklığıyla hayata geçirilen ve sürekli güncellenen içeriğiyle takipçilerine yeni fırsatlar sunan Money Club Kart Facebook uygulaması, Amerika’da 96 ayrı sektör için düzenlenen Internet Advertising Competition Awards'ın İnternet Reklamları kategorisinde ’En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü’nü aldı. Money Club Kart Facebook uygulaması böylelikle bir yıl içinde farklı kategorilerde elde ettiği 6 ödülle önemli bir başarıya imza atmış oldu.

En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü’nü getiren Money Club Kart Facebook uygulaması yarışmada; dünyada ilk kez bir sadakat kart programıyla müşterilere ait sosyal medya hesaplarının eşleştirilmesi ve sosyal medya- CRM entegrasyonu sayesinde müşteri iletişimine hız katması özellikleriyle ön plana çıktı. Şu ana kadar 58 binden fazla kullanıcının kartını kayıt ettirdiği Money Club Kart Facebook uygulaması, Money Club Facebook sayfası üzerinden kullanıcıların, düzenlenen yarışmalara, uygulamalara veya özel kampanyalara, ek bir form doldurmadan katılmalarını sağlıyor. Uygulamayla, Facebook üzerinden müşterilerin kazandıkları ödüller Money Club kartlarına tanımlanıyor ve alışverişlerde kullanılabiliyor. Kartını Facebook hesabıyla eşleştirmiş bir müşteri, ayrıca sosyal medya üzerinden bir soru sorduğunda kontak bilgisi talep etme gibi adımlarla uğraşmadan istediği cevaba hızlıca ulaşabiliyor. Böylece çevrimiçi ve çevrimdışı müşteri deneyimi Facebook ve Migros Grup mağazaları arasında kurulan bağla pekiştiriliyor.


Turkcell Global Bilgi Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Fahri Arkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Turkcell Global Bilgi olarak klasik müşteri hizmetlerinin çok ötesinde sunduğumuz çözümlerle müşterilerimizin işlerinde hep bir adım önde olmalarını sağlıyoruz. Sahip olduğumuz üstün teknolojik alt yapı ve uzman ekibimizle ortaya koyduğumuz inovatif çalışmalarla hem yurt içi ve de yurt dışında büyük beğeni topluyor, hem de önemli ödüllerin sahibi oluyoruz. Migros için 3 sene önce hayata geçirdiğimiz ve yenilikçi uygulamalarımız sayesinde dinamiğini hiç kaybetmeyen Money Club Kart Facebook uygulaması da büyük beğeni toplayan işlerimizden bir tanesi… Turkcell Global Bilgi ve Migros işbirliği ile hazırladığımız “Migros Facebook Sayfası” için aldığımız 5 ödüle “En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü”nü de eklemek bizler için mutluluk verici.”
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst