Turkcell’in iletişim sponsoru olduğu “Perakende Günleri” başlıyor

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell bu yıl rekabetin en önde gelen uzmanı Garelli’yi perakende sektörü ile buluşturuyor
Turkcell’in iletişim sponsoru olduğu
“Perakende Günleri” başlıyor
Turkcell’in iletişim sponsorluğunu üstlendiği Perakende Günleri, 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. İş dünyasının önde gelen isimlerinin ve sektör temsilcilerinin katılacağı organizasyonun en önemli konuklarından biri, ekonomiden teknolojiye, rekabetten inovasyona, geleceği en iyi analiz eden otoritelerden Dünya Rekabet Merkezi Direktörü Stéphane Garelli olacak.
Turkcell’in iletişim sponsorluğunu üstlendiği Perakende Günleri’nin, bu yıl 14’üncüsü düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl da etkinliğin sponsorları arasında yer alan Turkcell, bu yıl “bugünün küresel ekonomik resmini en iyi gören kişi” olarak tanınan Dünya Rekabet Merkezi Direktörü Stéphane Garelli’yi perakende sektörünün duayen isimleri ile buluşturuyor. Garelli, katılımcılara yol gösterecek sunum ve paylaşımlarıyla sektörün geleceğine ışık tutacak.
Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın konuşma yapacağı organizasyonda perakende, müşteri ve rekabet konularında ilginç sunumlara imza atılacak. “Gelecek Kimin Olacak?” başlıklı konuşmasıyla Garelli, ekonomiden teknolojiye, rekabetten inovasyona geleceğin analizini yapacak. Önümüzdeki yılların fırsatlarını ve tehditlerini ülkeler ve şirketler açısından açıklıkla ortaya koyan, değişim, belirsizlik ve çeşitlilik yönetiminin önemini vurgulayan Garelli, sektör için yeni bir vizyon da sunacak. Rekabet konusunda dünyanın en önde gelen uzmanı Stéphane Garelli’nin yanı sıra Perakende Günleri’ne, iki gün boyunca Türkiye’den ve dünyadan Adam Alter, Cem Boyner ve Mark Werts gibi ünlü isimler konuşmacı olarak katılacak.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst