Turkcell’li KOBİ’lere e-Dönüşüm’de ilk 3 ay ücretsiz hizmet

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell’li şirketlere e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmeti


Turkcell’li KOBİ’lere e-Dönüşüm’de ilk 3 ay ücretsiz hizmet


Turkcell’in çözüm ortağı FIT Solutions, Turkcell’li şirketlere
e-Dönüşüm kapsamındaki e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmetini ilk 3 ay ücretsiz sunuyor. Şirketlere büyük maliyet avantajı sunan e-Dönüşüm hizmeti için oluşturulan paketlerin fiyatı aylık 99 TL’den başlıyor.


Turkcell, kurumsal müşterilerinin e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-Dönüşüm çözümlerine kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Turkcell ve yazılım firması FIT Solutions’ın yaptığı iş birliği kapsamında Turkcell’li şirketler özel entegratör hizmeti ayrıcalığına sahip oluyor. Şirketleri kağıt maliyetinden kurtaran ve avantajlı e-Dönüşüm çözümleri sunan FIT Solutions, 2 yıl taahhüt veren tüm Turkcell’li şirketlere; e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmetlerini ilk 3 ay ücretsiz sunuyor.

e-Fatura ve e-Defter zorunluluğu

Devlet, 2014 veya müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı 10 milyon TL ve üzeri olan vergi mükelleflerini e-Fatura ve e-Defter zorunluluk kapsamına dâhil etti. Yeni mevzuatla ilgili tebliğ 20 Haziran 2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlandı. Böylece mevcut mükelleflere ek olarak 30 bin firma daha mükellefler arasına girdi. Turkcell bu kanun kapsamında ortaya çıkan ihtiyacı görerek, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve e-Dönüşüm taleplerine cevap vermek amacıyla uygun fiyatlı paketler sunuyor.

Aylık 99 TL’den başlayan fiyatlarla

Turkcell ve FIT Solutions, e-Fatura ve e-Defter yükümlülüğünü taşıyan tüm Turkcell müşterilerine özel Gümüş, Altın ve Platin paketler hazırladı. Fiyatı aylık 99 TL’den başlayan e-Dönüşüm hizmeti kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell’li şirketlerin ISTEKAZAN yazıp 2222’ye SMS göndermeleri yeterli oluyor. Dileyen müşteriler başvurularını 08502228300 FIT Solutions müşteri hizmetlerini arayarak ya da https://fitsolutions.com.tr/turkcell sayfasından taleplerini iletebilirler.HİZMET KAPSAMINDAKİ PAKETLER:
Gümüş Paket
99 TL / AYLIK Altın Paket
149 TL / AYLIK Platin Paket
299 TL / AYLIK
250 Faturaya Kadar 500 Faturaya Kadar 1200 Faturaya Kadar
e-Fatura ve e-Arşiv Hizmeti e-Fatura ve e-Arşiv Hizmeti e-Fatura e-Arşiv Hizmeti
Sınırsız e-Defter Sınırsız e-Defter Sınırsız e-Defter
10 Yıl Saklama 10 Yıl Saklama 10 Yıl Saklamawww.turkcellmedya.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst