İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkcell PDA HTC TyTN II P4550

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=94633

bugün bunu sipariş verdim. uzun zamandır PDA arayışındaydım. tımarhane kaçkınları gibi ordan oraya bakıyordum bir PDA bulmak için.
ilk kez kullanacağım da ondan:)

bu üründe karar kıldım. açıkçası özelliklerini tam bilmiyorum ama hemen hepsinde " var - var - var - var " yazıyordu. o zaman güzel birşey olsa gerek dedim :D

birde klavyesi güzele benziyor. geniş yani güzel

kullanan varmı? yorumlar?

ürün salı günü gelecekmiş. gelene kadar biraz daha sorup soruşturayım:)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benim gibi kitap sayfalarına alarjin varsa e-book okuyabilirsin bununla.
Daha çok okunası bir hâl oluyor o zaman :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
radyo mu
ben arabada bile radyo dinlemem zaten. mp3 dinliyorum:D
ya ben bunu emaillerime bakmak, MSN'e kolaylıkla girmek ve web sitelerimizi kontrol etmek için aldım açıkçası. birde bankaların internet şubelerine girebiliyorsam olay bitmiştir benim için.
kamera, video, mp3, ıvır zıvır bunlar benim için gereksiz ayrıntı.
internet bağlantısı her şekilde olsun da gerisi önemli değil.
en önemliside klavye. rahat yazabilmeliyim.
tercihim o yüzden oldu açıkçası

N95 veya toshiba bilmem kaç 900 vardı. onları karşılaştırdım yorumları okudum. kitlenme olayı var diyorlardı. ondan biraz karambolde kalmıştım uzun zamandır.
en son bu alette karar kıldım velhasıl kelam

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
"I purchase mine about a month ago. It seams to be that the phone has a problem with microphone. When I talk, I can here people just great, but they sometimes can’t here me at all. Problem usually manifests itself when loudspeaker is on during a call. I’ve had quite a few people complaining that they can’t hear me when I’ve got the speaker on. But even with the loudspeaker off, sometimes people complaining that the sound is floating. I disabled the Microphone AGC in the phone setting, but it did not do me any good. I believe that it is not just mine single device, but the whole TyTN II series. I found similar reports on the XDA developer forum. There are a lot of people that purchased recently TyTN II/Tilt phones complain about this problem. "

http://www.clove.co.uk/viewProduct.aspx?product=9072E974-D03D-4C75-AA14-8E8CCC0F4D69

Yurtdışından şikayet var telefondan Favorites bilgin olsun
Mikrofon ve Sesin gitmediğinden şikayet ediyorlar

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
haydaaa
zaten müjdeli haber vermezsinki sen bana visit:(
dur kendimi avutayım hemen. " olsun ya zaten bunu internet için aldım. telefonda konuşmak için kendi telefonumu kullanırım " :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1000 ytl ye düştüğü ilk gün bende alacağım :)

en beğendiğim cihazlar arasında ...

güle güle kullan inşallah..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ürün bugün elime ulaştı. çok komplike birşey
notebook tan daha fazla özelliğe sahip desem yeridir
ama en az 1 hafta 10 gün incelemem lazım. bana göre biraz fazla karışık. karışık değilde, ben biraz donanım özürlü olduğum için fransız kaldım:D
internete Gprs ile çok hızlı bağlanıyor. inanılmaz hızlı. email ekledim çok hızlı çalışıyor. internette sörf çok iyi. windows mobile 6 kurulu. MSNi çalıştırdım. gayet hızlı ve sorunsuz.
work- excel powerpoint vs hepsi var
PC senkrosizyon yapayım dedim ( ne olduğunu tam çözemedim ) birşeyler yaptı ama anlamadım henüz.
GPS e daha bakmadım. nerde olduğunuda bulamadım açıkçası.
kullanma klavuzunu okuyorum adım adım menüleri inceliyorum.
kitapçık üzerinde bir link vardı " türkçeleştirmek için bunu indirin "diye. denedim ama yapamadım. zaten yapsam şaşardım. birde bir yerden duydum, diyorlardıki Türkcell ekstra bayilerinde onaylatmak lazım cihazı diye. ama ben açtığımda çalışıyordu zaten.
nesini onaylatacağım anlamadım. öyle birşeyde yazmıyordu kitapcıkta.
bir kart çıkıtı kutudan. " turkcell den 150 MB bedava kullanım ".
neyi bedava kullanıyoruz? ben türkcell kartımı taktığımda patır patır kontörleri yedi :D

neyse arkadaşlar şimdilik durum bu. alet çok güzele benziyor. birde çözebilsem daha süper olacak.
öneriniz filan olursa bana yazın lütfen ( daha kolay kullanım açısından ) mesela kısayollar, tavsiyeler vs.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ne kadar internet kullanımına ne kadar kontor yiyor acaba?

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iphone 8gb tavsiye ederdim daha önce görseydim :).ssh bile kuruyorsun internet girmek zaten en büyük özelligi.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
GPS yükledim. canım çıktı yükleyene kadar :D
nerdeyse 1 hafta oldu aleti alalı yeni yüklemeyi öğrendim
istanbul haritası yükledim. ama hiç bir yer bulamadım o ayrı konu:)benzinliğe çekip adres sormak varken bu Gps filan çok fuzuli ya ( yani benim için ). uydu bekleniyor diyor. bekle bekle gelen giden yok. bir ayar yapmak lazım ama o kısma henüz gelmedim.
öğrencikçe daha çok hoşuma gitmeye başladı bu alet
ilk gün açık söyliyeyim pişman olma moduna girmiştim valla. çok karışık geldi bana. nasıl çözecegim ben bunu diye korktum. ama kitapçığı okuyarak gidiyorum madde madde. çok hoşuma gitti.
Türkçeleştirdim birde yazılımı. süper oldu.emailleride ekledim. msn de çalışıyor.
tavsiye ederim yani bu aleti PDA düşünenler için.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
iyi kıymışsın o praya valla :D
bende geçen yıl bi emektar hp aldım dahada almam pda falan :) bozulacağı günü bekliyorum, arızaya bağladığı an 10" civarı olan notebook lardan alıcam başka yolu yok telde olmuyo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5