Turkcell Platinum müşterileri kayak tatilinde ayrıcalıklı

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Platinum müşterileri kayak tatilinde ayrıcalıklı

Turkcell Platinum, müşterilerinin bu kış da kayak tatillerini daha konforlu ve keyifli geçirmesini sağlayacak ayrıcalıklar sunuyor. Uludağ ve Kartalkaya’ya lüks araçlarla ulaşım imkânından, otel ve kafe indirimlerine, ücretsiz zincir takma noktalarından, ebeveynlere mola etkinliklerine ve sürpriz hediyelere kadar pek çok ayrıcalık kış boyu Turkcell Platinum müşterileriyle birlikte olacak.
Turkcell, Platinum müşterileri için ayrıcalıklar sunmaya ediyor. Turkcell Platinum, kışın Kartalkaya ve Uludağ’a kayak yapmaya giden müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak konforlu bir kayak programı sunuyor. Turkcell Platinum müşterileri özel araçla ulaşımdan konaklamaya, indirimlerden zincir takma yardımına eksiksiz bir seyahat için tüm detayları kapsayan ayrıcalıklar bekliyor.

Dağ yolunda konforlu seyahat
Turkcell Platinum geçen kış sezonunda sunduğu evden dağa konforlu ulaşım hizmetini bu yıl da geliştirerek devam ettiriyor. Bu sezon Turkcell Platinum müşterileri kayak tatillerine hem İstanbul hem Ankara’dan, 13 kişilik konforlu lüks araçlarla gidiyor. Müşteriler bir tıkla Platinum uygulamasından yerlerini ayırıp, ister Perşembe – Pazar ister günü birlik, özel şoför tarafından evlerinden alınarak Kartalkaya ve Uludağ’daki otellerine bırakılıyor. Turkcell Platinum’a özel sunulan ulaşım hizmetinden 1 misafir ile birlikte ya da 4 kişilik bir aile olarak yararlanmak mümkün. Kişi başı gidiş dönüş sadece 50 TL olarak ücretlendirilirken, 3 yaşından küçük çocuklar için ücret talep edilmiyor. Platinum müşterilere yolculukları boyunca özel ikramlar ve tabletlerle ücretsiz internet sunuluyor. Uludağ ve Kartalkaya’ya kendi araçlarıyla seyahat etmeyi tercih eden Turkcell Platinum müşterilerine ise dağ çıkışı dinlenme noktalarında ücretsiz olarak zincir takma yardımı sağlanırken, müşteriler sıcak ikramlarla ısınıyor.

Platinum çocuklu aileleri de düşünüyor
Yakın zamanda Kartalkaya Kartal ve Grand Kartal Otel’de Turkcell Platinum müşterilerinin çocuklarına öğlen saatlerinde ücretsiz kayak dersi sunulmaya başlanacak. Ebeveynler öğle yemeklerinin keyfini çıkarırken kayak dersindeki çocuklarının hız ve konumlarını da sunulacak özel bir uygulama ile görme imkânı bulacaklar. Kartalkaya ve Uludağ’a özel Platinum aracı ile seyahat etmeyi tercih eden Platinum müşterileri 3 yaşı altındaki çocukları için herhangi bir ücret de ödemeyecekler.

Kar tatili hem indirimli hem daha keyifli
Kayak seyahatleri için Turkcell Platinum’a özel birçok ayrıcalık sunuluyor. Platinum müşteriler, Kartalkaya Kartal ve Grand Kartal otel konaklamalarında %15 ve bu otellerin kafelerinde %10 indirimden yararlanıyor. Uludağ ve Kartalkaya’ya giden kayakçılar kayak sonrası Platinum’un partileriyle eğlenip sucuk ekmeğin tadını çıkaracak; kayak öncesi Fitwell eğitmenlerinin vereceği ısınma egzersizleriyle kayağa hazırlanacaklar.
Turkcell Platinum, müşterilerinin kayak tatili sırasından şarjsız kalmaması ve iletişimlerinin kesilmemesi için onlara mobil şarj cihazı hediye ediyor.

Ayrıcalık yüklü uygulama
Platinum müşterilerin kendilerine sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilmesi için tek yapması gereken AppStore ya da GooglePlay’den Platinum uygulamasını indirmek.
TURKCELL PLATİNUM’UN TÜM YILA YAYILAN AYRICALIKLARI:
• 7/24, ücretsiz ve özel Platinum Müşteri Hizmetleri
• Kapıya kadar hizmet getiren Platinum Hizmet Ekibi
• Tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan tarifeler
• Günde 9,90 TL’ye yurtiçi paketlerini yurtdışında da kullanma imkanı
• En yeni akıllı telefonlarda ve tabletlerde ayrıcalıklar
o Ön rezervasyonla adrese teslimat
o Aksesuar indirimleri ve hediyeler
o Yedek cihaz ve cihaz tamir desteği
o Cihazla ilgili kurulum desteği
• Hayatı kolaylaştıran ve hayata renk katan ayrıcalıklar
o Ücretsiz vale (Kanyon, Cevahir, Metrocity, Sapphire, Buyaka, Optimum Outlet, Özdilek Park AVM)
o Havaş ile ücretsiz havaalanı transferi
o Tüm Cinemaximum’larda bir bilet alana bir bilet hediye
o Deniz Taksi’de %50 indirim
o Konserlere, etkinliklere öncelikli ve indirimli biletler, davetiyeler
o Tüm ayrıcalıklara ulaşmanın tek yolu Turkcell Platinum Uygulaması
o Akıllı Depo ile telefon hafızanıza ek 50GB’lık ücretsiz depo alanı
o Ücretsiz SMS +www.turkcellmedya.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst