Turkcell Profesyoneller Kulübü’nden yaza formda ve sağlıklı başlangıç fırsatları

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Profesyoneller Kulübü’nden yaza formda ve sağlıklı başlangıç fırsatları

Turkcell Profesyoneller Kulübü, spor ve sağlıklı yaşam alanında yeni işbirlikleriyle büyüyor. Kulüp üyeleri; GNC, Intersport, İstanbul Yelken Akademisi, gıda intoleransı ölçümü testi PinnerTest ve Jatomi Fitness Kulübü’nde sunulan ürün ve hizmetlerden ayrıcalıklı avantaj ve indirimlerle yararlanıyor.
Turkcell’in bireysel hat sahibi çalışanların iletişim ve iletişim dışındaki ihtiyaçlarına yönelik özel teklifler sunduğu Turkcell Profesyoneller Kulübü, üyelerinin daha sağlıklı ve keyifli bir yaz geçirmesini sağlayacak yeni avantajları hizmete sundu.
Sağlıklı yaşam için GNC ve PinnerTest
Sağlıklı bir yaşamı destekleyecek kampanyalardan ilkinde GNC mağazalarında doğal vitamin, mineral ve bitkisel içerikli destek ürünlerinden satın alan Turkcell’li profesyoneller, alışverişlerinde yüzde 30 indirim fırsatı yakalıyor.
Kişiye özel değişen, sindirim zorluğu yaşanan gıdaların tespitini sağlayan, böylece hem kilo kontrolü hem de kronik rahatsızlıkların önlenmesinde etkili olan gıda intoleransı testi PinnerTest iseTurkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine 940 TL yerine 550 TL’ye sunuluyor.
Sportif ihtiyaçlarda özel indirimler
Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, Jatomi Fitness Kulüplerinden herhangi birine 1 yıllık üyelik gerçekleştirdiklerinde, bu süreye ilave olarak 4 ay daha ücretsiz spor yapma keyfi yaşıyor. Ayrıca Jatomi Bellevue’deki tüm masajlardan yüzde 40 indirimle yararlanabiliyor.
Turkcell’li profesyoneller, İstanbul Yelken Akademisi işbirliği sayesinde de G 6.20 tipi teknelerle “Yelkene Merhaba” ve Beneteau 39.3 Cyclades tipi teknelerle “Yat ile Yelkene Merhaba” eğitimlerinde yüzde 30 indirimden yararlanıyor. Kampanya kapsamında saati 28 TL’den başlayan fiyatlarla yelken öğrenme imkanı sunuluyor.
Ayrıca her türlü spor malzemesi ihtiyacı için Intersport mağazalarında 200 TL ve üzerindeki alışverişlerinde 50 TL indirim sunuluyor.
GNC Mağazaları’ndaki indirim 31 Temmuz; Jatomi, İstanbul Yelken Akademisi, Intersport ve PinnerTest kampanyaları ise 30 Haziran tarihine kadar geçerli.
Jatomi Fitness Kulüplerindeki kampanyadan yararlanmak için JATOMI, özel indirimlerle yelken öğrenmek için YELKEN ve diğer indirimler için PROF SFR yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermek yeterli.
Turkcell Profesyoneller Kulübü’ne PROF yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilerek üye olunabilir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst