Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine Pegasus uçuşlarında ücretsiz koltuk seçimi

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell’den beyaz yakalılara Pegasus uçuşlarında ayrıcalık sağlayan kampanya:

Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine Pegasus uçuşlarında ücretsiz koltuk seçimi


Turkcell ve Pegasus’un yaptığı iş birliği ile Profesyoneller Kulübü üyeleri, yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda hiçbir ücret ödemeden koltuk seçimlerini yapabiliyor. Böylece Turkcell Profesyoneller Kulübü’nün beyaz yakalı üyeleri, Pegasus uçuşlarında ücretsiz olarak diledikleri koltukta seyahat etmenin keyfini çıkarıyor.


Daha fazla mutlu Turkcell’li için yeni iş birliklerine imza atmaya devam eden Turkcell, bu kez beyaz yakalılar için hazırladığı Profesyoneller Kulübü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. Turkcell, Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayolu Pegasus’la hazırladığı yeni kampanya ile Pegasus Plus üyesi olan Profesyoneller Kulübü üyelerine ücretsiz koltuk seçimi hakkı tanıyor.

Tüm uçuşlarda dilediğin koltukta seyahat etme keyfi
Yeni kampanya ile aynı zamanda Pegasus Plus üyesi olan Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, Pegasus ile gerçekleştirdikleri yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda, seyahat edecekleri koltuklarını diledikleri gibi seçebiliyor.
Pegasus uçuşlarında ekstra diz mesafesi, ön sıra keyfi, pencere yanı ve koridor gibi seçenekleri kullanabilen Profesyoneller Kulübü üyeleri, tercih ettikleri koltuklar için herhangi bir ekstra ücret ödemiyor.

Önceden alınan biletler için de koltuk seçimi
Profesyoneller Kulübü üyeleri koltuk seçimini flypgs.com’dan biletini alırken yapabiliyor. Ödeme sayfası bölümüne geçildiğinde 2222’ye PEGASUS yazıp göndermek ve gelen şifreyi kampanya alanına girmek yeterli oluyor. Böylece normalde seçim sırasında ücretlendirilen koltuk, şifre ile seçim yapıldığında ekstra ücretten muaf tutuluyor. Kampanyanın diğer bir avantajı da önceden alınmış ve henüz uçuşun gerçekleşmediği biletler için de koltuk seçiminin mümkün olması. Kampanya 28 Şubat’a kadar devam edecek.


Pegasus Plus nedir?
Pegasus Hava Yolları’nın ücretsiz üye olunabilen ve gerçekleştirilen tüm uçuşlardan bol Uçuş Puan kazandıran uçuş programıdır. Pegasus Plus’a üye olmak isteyen misafirler, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaralarını göndererek ücretsiz üye olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilir.

www.turkcellmedya.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst