Turkcell Süper Esnaf YouTube listesinde

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Süper Esnaf YouTube listesinde
YouTube, Türkiye’de 2014 yılında en çok izlenen ilk 10 reklam filmi sıralamasını açıkladı. “Ads Leaderboard” adını taşıyan listede Turkcell’in “esnafın yanındayız” mesajı verdiği “Esnaf Beni Affeder Mi?” viral filmi 6. Sırada yer aldı. Reklamları popülerlik oranlarına göre sıralayan listeye göre film, toplam 5 milyon kez izlenerek Türkiye’de 2014 yılının en popüler YouTube reklamları arasında yer aldı.
“Esnaf Beni Affeder Mi?” filmi, internet kanallarında Kasım ayında yayına girmiş ve yalnızca ilk haftasında Turkcell’in YouTube ve Facebook kanalları üzerinden 1,2 milyon kez izlenmişti.
Çok üzgünüm bakkal amca!
Mahalle esnafından alışveriş yapmayı teşvik eden reklam filminin senaryosu, Özlem Tekin’in sevilen şarkısı “Aşk Her Şeyi Affeder mi? “ üzerine kurulu. Film, süpermarketten döndüğünü anladığımız bir gencin elinde torbalarla mahalle bakkalına yakalanmasıyla başlıyor. Başka mahalle sakinleri de aynı kaderi paylaşıyor. Kimi elinde kağıttan bir kahve bardağıyla, kimi henüz yaptırdığı saçlarıyla mahalle esnafına yakalanıyor.
Esnafa karşı mahçup olan mahalle sakinleri, esnafla birlikte geçirdikleri mutlu günleri hatırlıyor. Esnafı aldatmış gibi hissettikleri için fazlasıyla üzülüyorlar. Onların bu dertli halini gören esnaf, her şeye rağmen mahalle sakinlerini yine bağrına basıyor. Çünkü ne olursa olsun, mahalle esnafı hep mahallelinin yanındadır.
Süper Esnaf’ın koruyucusu Turkcell
“Haydi tüm mahalle esnafa!” çağrısıyla sonlanan filmin arkasında, Turkcell’in Süper Esnaf platformu var. Platformu takip etmek isteyen tüm müşteriler Turkcell’in Facebook’taki Süper Esnaf sayfasını beğenerek detaylı bilgilere ve güncel içeriklere ulaşabiliyor. Bu platform kapsamında, esnafın işlerini arttırmaya ve müşterilerine daha kolay erişmelerine olanak sağlayan mobil uygulamalar, ödemelerinde kolaylık sağlayan esnaf destek hattı ve tüm ihtiyaçlarını karşılayan iletişim paketleri yer alıyor.
Size en yakın esnaf Turkcell Süper Esnaf Uygulaması’nda
Süper Esnaf Uygulaması’nı indiren tüm Turkcell’liler çiçekçisinden kuaförüne, manavından çilingirine yaklaşık 52 kategoride, yakın çevrelerindeki tüm esnafı telefonunda görebiliyor. Kullanıcılar uygulamada esnaf hakkında yorumda bulunabiliyor, dükkânın fotoğrafını, iletişim bilgilerini arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, esnaf da sattığı ürünlerle ilgili kampanya duyurusunu uygulama üzerinden yapabiliyor. Ayrıca uygulamayı indiren Turkcell’liler 1 hafta boyunca geçerli 60 dakika ya da 500 MB internet hediyelerinden birini kazanma şansını yakalıyor.
Akıllı telefon sahibi olmayan müşterilerimiz ise en yakınlarındaki esnafların bilgilerine Süper Esnaf SMS servisi ile mesaj olarak ulaşabiliyor.
Turkcell Süper Esnaf Uygulaması Google play store, apple store veya AppMarket’ten indirilebiliyor.
Esnafa özel “Akıllı Yardımcı” ve Esnaf Destek Hattı
Sadece Turkcell’li esnaflar için geliştirilen Akıllı Yardımcım Uygulaması’nı telefonuna indiren esnaflar, müşterilerinin ve tedarikçilerinin bilgilerini rehberine kaydedebiliyor, müşterilerine SMS ile kampanyalarını duyurabiliyor, müşteri bazlı veresiye defterini akıllı telefonu üzerinde tutabiliyor, müşterileri aradığında o güne özel mesajını dinletebileceği “Buyrun Benim” uygulamasına da aynı uygulamadan ulaşabiliyor. Esnaf kendisine gönderilen bilgilendirmelerle Turkcell’in esnafa özel kampanya ve duyurularından haberdar oluyor, kendisine özel eğitim içeriklerinden ve oyunlardan yararlanıyor. Dükkânında bulunmadığı zamanlarda gözü arkada kalmasın diye geliştirilen Turkcell Online Kamera uygulamasına da buradan ulaşmak mümkün. Ayrıca pratik kullanımı için, uygulama içinde takvim ve hesap makinesi de bulunuyor.
Esnaf Destek Hattı ile esnafa ödeme erteleme, esnek ödeme, taksitlendirme gibi seçenekler sunuluyor. Destek hattından yararlanmak isteyen esnaf, ODEME DESTEK yazarak 2222’ye mesaj attığında Esnaf Destek ekipleri tarafından aranarak bu hizmetten yararlanabiliyor.
Dükkânın içinden tüm dünyaya açılan iletişim kapısı
Gününün uzun saatlerini dükkânda geçiren esnaf için tasarlanan paket ve kampanyalarla esnafın ihtiyaçlarına, beklentilerine uygun avantajlar sunuluyor. Bu kapsamda hayata geçirilen “Dükkânımda Bolluk Kampanyası” ile Turkcell bireysel faturalı hat sahibi esnaf, ayda sadece 39 TL vererek her yöne 500 dakika ve dükkânında her yöne 500 dakika olmak üzere toplam 1000 dakika ve 1 GB internet ile dükkanının sınırlarını genişletebilecek. Dükkânımda Bolluk Kampanyası’ndan faydalanmak isteyenlerin BOL DUKKAN yazarak 2222’ye göndermeleri yeterli oluyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst