Turkcell Superonline, Athena Gökhan’ ı ‘’Süper Ev’’ ile tanıştırıyor

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Superonline, Athena Gökhan’ ı
‘’Süper Ev’’ ile tanıştırıyor

Turkcell Superonline’ın fiber internet farkıyla ‘‘Süper Ev’’ konseptini anlattığı yeni reklam filminde, Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile sevilen oyuncular Fatih Artman ve Bora Akkaş rol aldı. Turkcell Superonline çalışanları olarak izleyici karşısına çıkan Artman ve Akkaş, yoğun bir günün ardından evine dönen Gökhan’a Turkcell Superonline ürün ve hizmetleriyle evini süper yapmanın yollarını anlatıyor.
Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, evde geçen zamanı keyifli, konforlu ve eğlenceli hale getiren ürün ve hizmetlerini bir araya getirdiği “Süper Ev” konseptini yeni reklam filmiyle izleyicilerle buluşturuyor.

Turkcell Superonline’ın yeni kreatif çözüm ortağı McCann İstanbul ile çekilen reklam filminde Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz ile birlikte son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Fatih Artman ve Bora Akkaş rol alıyor.

Reklam filminde Gökhan, yoğun bir günün ardından eve dönüyor. Yorgunluğunu atmak isterken, Turkcell Superonline’ın teknoloji danışmanlarını canlandıran Fatih Artman ve Bora Akkaş, Gökhan’ı “Süper Ev” konseptiyle tanıştırıyor. Fiber internet farkıyla evinin yaşayacağı dönüşümü ve sahip olacağı rahatlığı hayal eden Gökhan, evini ‘’Süper Ev’’ yapmak için hemen Turkcell Superonline müşterisi olmaya karar veriyor.


KAMPANYA KÜNYESİ
REKLAM AJANSI McCann İstanbul
REKLAMVEREN Turkcell Superonline
REKLAMVEREN YETKİLİSİ Meltem Şahin, Bilge Onur Gönenç, Dilara İnan, Doğan Kurt, Zeynep Çil, Seda Yaslan
YARATICI EKİP Uğur Çakır, Kaan Ayçe, Zeynep Doğu, Burcu Deniz, Andaç Erkök, Dilan Bayar
MÜŞTERİ EKİBİ Anet Tokatlıoğlu, Ceren Su Olgaç, Beste Evcimen, Funda Adalı
STRATEJİK PLANLAMA Ceren Coşkun Sağlam, Zeynep Yağcı Yıldızlı, Simge Tezel
MEDYA PLANLAMA BPN İstanbul
YÖNETMEN Gönenç Uyanık
PRODÜKSİYON ŞİRKETİ Depo Film
JINGLE Jingle House
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst