İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkcell Superonline bayilerinin yeni misyonu: Teknoloji Danışmanlığı

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Superonline bayilerinin yeni misyonu: Teknoloji Danışmanlığı


Turkcell Superonline’ın Türkiye çapındaki tüm bayileri Kıbrıs’ta bir araya gelerek, 2014 yılını değerlendirdi ve yeni yıla ilişkin hedefleri gözden geçirdi. Ürün ve hizmet satışı ile satış sonrası servis sunmasının yanı sıra Turkcell Superonline Abone Merkezleri artık müşterinin teknolojiye temas ettiği her alanda yanında olan teknoloji danışmanlığı misyonuyla hizmet veriyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, 2014 yılının değerlendirildiği, 2015 yılına ilişkin hedeflerin, yeni ürün ve hizmetlerin paylaşıldığı bayi toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştirdi.


Geleceğin altyapısı olan fiber internetin yaygınlaştırılması ve bu altyapı üzerinde çalışan ürün ve hizmetlerin daha fazla kişiyle buluşmasının planlandığı yeni yıla güçlü ve enerjik bir başlangıç yapmayı sağlayan toplantıya 14 ilden 41 bayi katıldı. Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata ve diğer üst düzey yöneticiler, gerçekleştirdikleri sunumlarla şirketin 2015 vizyonunu bayilerle paylaştı.


Toplantıda en çok vurgulanan konu, Turkcell Superonline’ın yeni hizmet anlayışı çerçevesinde abone merkezlerinin (SAM) kullanıcıların teknolojiye temas ettiği her alanda yanında olmasını amaçlayan teknoloji danışmanlığı misyonu oldu. Teknoloji danışmanlığı hizmeti vermeyi amaçlayan Turkcell Superonline Abone Merkezi (SAM) çalışanları, 2015 yılında bu hedef çerçevesinde daha başarılı işlere imza atmak üzere moral depoladı.


“2015’te çalışanlarımıza yaptığımız yatırımlar artarak devam edecek”
Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, şirketin 2015 vizyonuna ilişkin değerlendirmesinde, “Bu sene fiber optik altyapımızı genişletmenin ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetlere imza atmanın yanı sıra en önemli hedefimiz müşterilerimizle kurduğumuz bağı teknoloji danışmanlığı seviyesine taşımak. Evlerin ve işyerlerinin kapısına kadar hizmet verdiğimiz 14 ilimizdeki abone merkezlerimiz, çalışanlarımıza yaptığımız eğitim odaklı yatırımlar sayesinde son derece yetkin bir kadroya sahip hale geldi. Geçtiğimiz yıl 2 bin 700 kişiye toplam 85 bin saat eğitim verdik, bu sene de eğitime odaklanmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Ceyhun Özata, sundukları hizmetlerden en verimli şekilde yararlanılmasını sağlamak üzere, teknolojiyle ilgili her alanda müşterilerine destek olmak için çalıştıklarını ve bugüne kadar elde edilen başarılarda bayilerin büyük paya sahip olduğunu ifade etti.


Türkiye çapındaki abone merkezleri arasında en başarılı performansları gösteren bayilerin ödüllendirildiği törenin ardından İstanbul Arabesque Project’in eğlenceli sahne performansıyla toplantı sona erdi.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst