Turkcell Superonline’dan gençlere tam destek

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Superonline’dan gençlere tam destek

Turkcell Superonline, üniversite öğrencilerine verdiği desteği sürdürürken, gençlerin de takdirini kazanıyor. Geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından düzenlenen Bilişim Ödülleri’nde “Yılın İnternet Servis Sağlayıcısı” ödülüne Turkcell Superonline layık görüldü.
Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, geleceğin teknolojik altyapısını bugünden inşa ederken, yarınların kurucusu gençlere desteği de ihmal etmiyor. Üniversite öğrencileri ise Turkcell Superonline’a yönelik takdirini, yaptıkları işbirlikleri ve verdikleri ödüllerle gösteriyor.

Turkcell Superonline, güçlü altyapısı ve bu altyapı üzerinde sunduğu hizmetler sayesinde Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından düzenlenen Bilişim Ödülleri’nde “Yılın İnternet Servis Sağlayıcısı” seçildi. Aynı etkinlikte “Yılın Mobil Operatörü” ödülü ise Turkcell layık görüldü.

1000 Mbps deneyimi
Turkcell Superonline geçmiş yıllarda olduğu gibi 2014’te de üniversite öğrencilerini ağırlayarak, 1000 Mbps fiber interneti deneyimleme imkanı sundu. Bunun yanı sıra internet teknolojileri hakkında işin uzmanlarından bilgi alan öğrenciler, geleceğin TV izleme platformu Turkcell TV Plus’ı da test ederek tam not verdi. Turkcell Superonline Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden gruplar arasında Yeditepe Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) öğrencileri yer aldı.

Turkcell Superonline desteğiyle dünya birinciliği
2014 yılında Turkcell Superonline’ın destek verdiği en önemli üniversite gruplarından biri İTÜ bünyesinde yer alan ARISAT Model Uydu Takımı oldu. Takım, gerçek uydu sistemlerinin yapım süreçlerinin birebir uygulandığı CanSat Yarışması’nda Türkiye’yi temsil ederek, en başarılı model uydu tasarımına imza attı ve dünya birinciliği elde etti.

Sosyal medyanın en iyilerini öğrencilerle birlikte ödüllendiriyor
İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye’de sosyal medyanın en iyilerini ödüllendiren Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri de 2014’ün önemli işbirlikleri arasında yer aldı. Ayrıca Çukurova Üniversitesi’nin düzenlediği Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’nde de yer alan Turkcell Superonline, geleceğin televizyon izleme deneyimini bugüne taşıyan TV Plus teknolojisini öğrencilere anlattı.


Üniversitelilere özel kampanya
Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Şahin konuyla ilgili açıklamasında, Turkcell Grup olarak üniversite öğrencilerine verdikleri değerin altını çizerek ‘’Turkcell Akademi liderliğinde üniversite öğrencilerini şirketimizde ağırlayıp, sektörümüzdeki işleyişi aktarıyoruz. Gençlerin enerjisinden güç almak, işlerimizi daha da özveriyle yapmamızı sağlıyor. Üniversite öğrencilerine verdiğimiz önemi, geçtiğimiz yıl hizmete sunduğumuz özel kampanya ile de destekledik. Üniversitelilere özel olan bu kampanyamız kapsamında; 25 Mbps hız ve 75 GB Adil Kullanım Koşullarına (AKK) sahip fiber internet ya da 16 Mbps’e kadar hız ve 50 GB AKK sahip Yalın ADSL hizmetinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri ayda yalnızca 59 lira ödüyor. Hem fiber hem de Yalın ADSL için tek fiyat avantajı getiren bu kampanyada öğrencilere özel 12 ay taahhüt seçeneği sunuyoruz. Üniversite öğrencilerine değer katacak işlere imza atmaya devam edeceğiz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst