Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri sahiplerini buldu

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri sahiplerini buldu

Sosyal medya ödül töreninde yıldızlar geçidi


Türkiye’nin sosyal medyada en etkin isimleri, Turkcell Superonline ana sponsorluğunda İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 5. Sosyal Medya Ödülleri’nde bir araya geldi. Serenay Sarıkaya, Model Grubu, Hayko Cepkin, Ceyhun Yılmaz, Buse Terim gibi yıldızların da ödüle hak kazandığı gecede sosyal medyanın en iyileri halkın oylarıyla belirlendi. Gecenin sunuculuğunu Atilla Taş gerçekleştirdi.

Türkiye’de sosyal medyaya yön veren organizasyonlar arasında yer alan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde kazananlar belli oldu. İlk olarak 2010 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ödüller bu yıl 5. kez sahiplerini buldu. 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin kapanışında, İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirilen ödül töreni yıldızlar geçidine sahne oldu.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ana kategoride sosyal medyanın en başarılı isimlerinin ve kampanyalarının belirlendiği yarışmanın kazananları, internet üzerinden halkın oylarıyla seçildi. Yarışma 32 alt kategoride, toplam 160 aday arasında geçti. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkati çekerek ödüle hak kazanan isimler arasında oyuncu kategorisinde Serenay Sarıkaya ve Ahmet Kural, müzik kategorisinde Nil Karaibrahimgil, Hayko Cepkin ve Model, mizah kategorisinde Tolga Çevik, yazar kategorisinde Yekta Kopan yer aldı.

“İnternet altyapısının güçlenmesiyle büyüyen sosyal medya…”
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nin sahiplerini bulduğu törende sanat, spor, medya ve iş dünyasından ünlü isimler de yer aldı.

Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Şahin törenin ardından yaptığı konuşmada, “Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü’nde gençler tarafından organize edilen ancak bir üniversite kulübü etkinliğinin sınırlarını aşarak ülke çapında ses getiren bir fenomen haline geldi. Biz de, telekom sektörünün en genç, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı markalarından biri olarak iki yıldır bu etkinliğe destek vermekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Gençler için hayatın merkezinde yer alan ve internet altyapısının güçlenmesiyle paralel bir gelişme gösteren sosyal medyayı, markamızın bu kimliği ile en fazla örtüşen alanlardan biri olarak görüyoruz. Dijital reklam çalışmalarımızda öncü çalışmalarımızla bunu ortaya koymaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Türkiye’nin sosyal medya yıldızları
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödüllerinde halkoylaması sonucu en iyiler arasına giren isimler şöyle:
Bireysel

Blog Buse Terim
En Popüler Kullanıcı Ceyhun Yılmaz
Gazeteci Fatih Portakal
Medya Mesut Yar
Mizah Tolga Çevik
Müzik (erkek) Hayko Cepkin
Müzik (grup) Model
Müzik (kadın) Nil Karaibrahimgil
Oyuncu (erkek) Ahmet Kural
Oyuncu (kadın) Serenay Sarıkaya
Politikacı Muharrem İnce
Sosyal medya ünlüsü Taci Kalkavan (Orçun Ortaç)
Sporcu Muslera
Yazar Yekta Kopan

Kurumsal

Dizi Kardeş Payı
Gazete Hürriyet
Haber sitesi ntvmsnbc
İçerik platformu Onedio
Kurumsal blog ShiftDelete.net
Marka THY
Mikro site Teknosa
Mobil uygulama Karnaval
Radyo Power FM
Resmi kurum Kadıköy Belediyesi
Sanat BKM
Sosyal medya kampanyası Dominos
Spor kulübü Galatasaray
STK Lösev
TV kanalı Star TV
TV programı Arkadaşım Hoşgeldin
Viral reklam Panda Dondurma
YouTube Webtekno
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst