İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkcellden 40 Kontör Kazan

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcellden Soruları yanıtlayarak 40 Kontör kazanabilirsiniz..Bitmeden sizde katılın sizde kazanın ayrıcka hatlı oalnlara ise konuşma süresi hediye 10 dakikamı ne dakkasını bılmıyorum :)

Turkcellin ana sayfasının altında bulunana tıkladığınızda
paylasfikrini.gif

a tıkladığınızda anketteki soruları yanıtlayın sizde anketi yanıtlayın , 2 gün içinde e-postanıza gelen maildeki linkten sorları bir aha cevaplarsanız 40 Kontör Cep telefonunuza yüklenecektır..Kontör kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı
www.turkcell.com.tr

S

serkanus

Misafir
ben tıkladım bir soru cıktı cevapladım kapandı :)

S

serkanus

Misafir
gitti 40 kontör
rapmaster 40 kontör borclusun abi :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır 2 3 gün önce kendim katılım yapmıştımda bu yüzden biliyorum bir yerden çalmadım yani :) daha önce aynı bilgisayardan katıldığçin tıkladığımda bunu soruyordu şimdide bunu soruyor , devame dıyor zannedıyordum , bitmiş demekki

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben denemiştim bana daha önce katıldınız yok size kontür dediler (yamadığım halde daha önce) :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben katıldım 2. anket bolumunude doldurdum 4-5 gun oldu gelen gıden yok turkcell ı rahatsız etsemmıkı ?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala yok gelen gıden bu adamalr nasıl bir söz veriyorlar bunların verdıgı ne erkek nede izci sözü olur.

bayramkorkut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bana ikinci ankette geldi cevapladım,
bikaç gün içerisinde kontörüm geldi... kontörler konbaraya yükleniyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi