sohbet odaları

Turkey Bilişim İnternet Hizmetleri - Hosting, Domain, VPS, VDS, Sanal Sunucu Hizmetleri

radyomevlana

Yasakli Uye
Bilgiler
Katılım
24 Haziran 2017
Mesajlar
10
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
30
76 Aydır Üye
[quote author=Reklam link=topic=926.msg5883#msg5883 date=1498076635]


HAKKIMIZDA

Vizyonumuz
-Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz...


Firma Ünvanı : Turkey Bilişim Sunucu Hosting Domain Sistemleri
Faaliyet Belgesi (YS): Mehmet Uzunca
Adres : Zeytinli Mah. 79127 Nolu Sok.Daire 1 NO:10 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon : 0342 606 00 27 ( Sadece Mesai Saatleri İçerisinde )
Skype : turkeybilisim.com
Mail : [email protected]
Vergi Dairesi : Şehitkamil Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 9030285576

ALT YAPI
BİNA

-DGN 520 m2, 110m2, 285m2 ve 120m2 olmak üzere toplamda 1.035 m2’lik 4 veri merkezi salonuna sahiptir. Bursa Nilüfer’de bulunan MetroCity AVM’nin -4. katında yer almaktadır. MetroCity AVM’nin yapımı 2002 yılında tamamlanmış ve 2003 yılında hizmete açılmıştır. MetroCity AVM, Metro ulaşım hattı üzerine inşa edilmiştir.

ENERJİ

-DGN Veri Merkezi'nin enerji kapasitesi 1,6 MW beyaz alan için, 1 MW ofis alanları için ve 1,6 MW da yedek olmak üzere toplamda 4.2 MW’tır. Enerji, MetroCity AVM’de bulunan ve DGN’ye ait olan ikisi ana, biri yedek 3 farklı dağıtım trafosu ile DGN Veri Merkezi’ne aktarılır. DGN Veri Merkezi’ne ait trafolar orta gerilim ring şebekesine bağlıdır ve böylece iki noktadan besleme ile yedeklenmiştir.

İKLİMLENDİRME

-DGN Veri Merkezi iklimlendirmesinde “free cooling” teknolojisi kullanılmaktadır. “Free cooling” iklimlendirmede kullanılan suyun soğutulması için dış ortamdaki düşük hava sıcaklığını kullanmayı mümkün kılan ekonomik bir iklimlendirme metodudur. Veri merkezindeki “free cooling” altyapısına sahiptir.

ANTİ DDOS KORUMALI SUNUCULAR

Tüm sunucularımızda sağlanan Linux ve Windows işletim sistemleri ile ihtiyacınıza uygun işletim sistemini seçin.
VMWare ile sanallaştırılan sanal sunucular ile performansı doruklarına çıkın.
Paketlerimizde 480 gbit ddos koruması bulunmaktadır.


OYUN SUNUCULARIMIZ

Multi Theft Auto[MTA]


RUST


MİNECRAFT


METİN 2


METİN 2

[/quote]
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst