İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye 3:2 Çek Cumh.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çeyrek finali geçelim Portekizl'le yarı finalde rövanşı alacağız inşallah :)
euro2008trcomco4.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Osmanlıyla futbolun alaksını kuramıyorum ben yaa...

Yıl olmuş 2008 taaaa nezamanın savaşlarıyla kurduğunuz bağlantıya bak:S

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tucay Eski Kalecilerden ama tabii bi Volkan Rüştü olamazdı. Tüm ülke futbol takımlarının bi özelliği var işte biri çok iyi defans yapar biri çok iyi organize olur. Bizimde artık bence dünya gözündeki görüntümüz bu Türkiye'ye karşı oynıyacaksan maç bitmeden kazandım diye sevinme :) Mücadele = Türkiye

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@mathiaxbars hocam, 2. Viyana kuşatması şahsen benim içimde bir uktedir. Her türlü bağlarım :) Bu arada tabiki buradaki amaç sporu şiddetle birleştirerek ifade etmek değil.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mükemmel bir geceydi. Açıkçası 2. golü yedikten sonra maçı bıraktım, Arda'nın golüyle tekrar izlemeye başladım. Sonra bir baktım ki 10 dk önce sürünen takım sağlı sollu saldırıyor. Hele o 3. gol yokmu, sesimiz kısıldı babamla :D

Şu futbolu oynasak kimse bizi tutamaz...

Bu arada klasik formamıza dönmemizde çok iyi oldu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5