İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye de hosting şirketi olmanın formülü.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
referanslarına bakılınca basit bir yere benzemiyor..güçlü referansları var..

S

Skeleton

Misafir
vargonen'deki flash'ı direk koymuş yaw, ayıp denen bişi var :D

M

mutlumumyaa

Misafir
bu konuya cevap vermek istemezdim ama bu son php bile çalmışlar lafı ağır kaçıyor. eğer araştırmazsan çalmışlar diyip atması kolay o php dramsystemdir ve lisansı satılıyor eğer sende alırsan sanada çalmış diyebililiriz.
ve template dediğiniz sistem kurulduğunda gelen arayüz o konuda denecek birşey yok neobe gif dediğinizde satılan logolarda var ve en önemlisi hostcini ile dediğiniz netservice hostcini ile beraber 6 ay önce beraber iş yapıyorlardı ve doğal olarak aralarında benzerlik var sistemleri aynı hostcini bugüne kadar bir çok ilke imza atmıştır belki ve bunların yanında netservicede destek olmuştur hostcini yetkililerinin bu siteyi bilmeleri halinde birşey demiyorlarsa size laf düşmez. ve gene izmirin diğer hosting firması niobeweb gene aynı şekilde bu sitede netservice ile sürekli görüşmekte ve onlarda bilmekte yane alan ve veren memnun sizin buradan bilmeden konuşmanız yanlış...
sen kimsiniz diceksiniz bu olayları yakından takip ediyorum.

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Minareyi çalacak adam kılıfını elbet bulur : ).

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hizmeti iyi ise, teknik altyapisi iyi ise, siteler sorunsuz acik kalabiliyorsa, Host firmasinin site tasarimi beni neden ilgilendirsinki musteri olarak ? Kaldiki vt ve kismen niobe disinda
= isaretinin solunda pek kalite goremiyorum. Tas atilan hosting saglayicisini tanimasamda bu kadar elestiri pek objektif gelmedi bana.

M

mcanli

Misafir
Zaten burda netservice' in verdiği hizmet için konuşmuyoruz.
Bence insanlar hosting işinden para kazanmak istiyorlarsa kendi alın terleri ile yaptığı işlerle ortaya çıksa bence daha fazla saygı görür.

Dünyanın en iyi hosting şirketi bile olsa kendi sitesine zaman ayırmayan emek vermeyen bir şirketin benim için hiç bir önemi yoktur. Saygılar.

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Grafikler konusunda birşey söyleyemeyeceğim ama, awbs sipariş sistemini kullandığı için (php ler) eleştirmek bence yanlış. Sonuçta bir sipariş sistemi varsa ve lisans ücretini verip bunu kullanıyorsa bu gayet normal.

Yurtdışında çok büyük firmaların da dedicated veya shared hosting için bu sipariş sistemlerini kullandığını görüyorum.

İlle de kendisi yazmalı dersek, bu durumda hosting kontrol panelini plesk, ensim vs. yerlerden almamalı? web server yazılımını da Apache veya IIS alarak hazır kullanmasın? PHP ya da ASP desteği yerine kendi programlama dilini programlasın hatta oldu olacak İşletim sistemini hazır kullanmasın da diyebiliriz.

Siz bir firma kurduğunuz zaman gidip muhasebe programını sıfırdan kendiniz mi yazıyorsunuz? Birşeyin çalıntı olması kötüdür. Ama çalıntı değilse bence sorun yok. Hosting için aslolan hizmet ise (ki bence öyle) web sitesi araçtır, amaç değil.

Not: Bahsedilen firmayı hiç tanımıyorum, ilk defa burada duydum. Birisi "hizmet aldım ama kötüydü" dese diyecek birşey olmazdı. Belki de kötü hizmet veriyorlardır, amacım onları savunmak değil. Ama bence eleştirilen şeyin bir kısmı yanlış, fazla acımasızca olmuş.

H

hostunnet

Misafir
0 392 kıbrıs

yazmadan duramadım. Adres olarak izmir verilmiş ama telefon numarası kıbrısa ait ilginc

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5