İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye de ki Data Centerlar (Veri Merkezi)

dataMarkt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DataFON u kesinlikle tavsiye ederim. Datacenter hizmeti veren firmaların çoğunda 7 / 24 destek yoktur. Ben hosting firması sahibiyim ve sunucularımı DataFON da barındırıyorum. Üstelik barındırma fiyatları çok ucuz. Mesela 10 MBit 500 Gb kotalı barındırma hizmeti 90 $ gibi.

WNLSERVERS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoas ile hostcini birleşti netdirekt.com.tr ı kurdular merkezleri'de İzmir'de baya da oldu d.c açılalı, gözden kaçırmadıysam burda göremedim.

garr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telehouse İstanbulu unutmayalım bence Teknotel ve Telehouse ortaklıyla kuruldu istanbul kozuatağında merkezi biyere ve üstün kalite ve son teknolojilerden yararlanılmış açılışında benim gezme fırsatım oldu www.teknotel.com/tr-TR/ www.telehouseistanbul.com/

Ekleme: İstanbul kozyatağında E5 üzerindede dünyanın en büyük datacenter firmalarından biri olan telehouse'nin yeri açıldı teknotel aracılığı ile Telehouse İstanbul adında

www.teknotel.com - istanbul
www.telehouseistanbul.com - istanbul

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba
Websitede sunucu barındırmayla ilgili detaylı bilgi verilmemiş fiyatlar ,trafik vb.
borusan telekom'u vodafone satın aldı.
şu an sitelerinde herhangi bir fiyatlandırma yok...
kurumsal firmalarla çalışıyorlar...
birde
türk telekom veri merkezi var.
http://www.ttvm.com.tr/
ve
veri teknik veri merkezileri var.
baracuda networks'ün
Spam & Virus Firewall
Web Filter
Web Application Firewall
SSL VPN
IM Firewall
NG Firewall
Load Balancer
Link Balancer
Message Archiver
Backup Service
Yosemite Server Backup
gibi ürünleri'de kiralanabiliyor
botnet ddos saldırı,şirket içi yazışmaların ve maillerin "internet akışının" arşivlenmesi falan filan...
http://www.veriteknik.com.tr/index.php

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5