İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye de sunucusu olan firmalar veya şahıslar

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bir sitem var ve turkiye de sunucu olan bir firma veya şahsın makinasında barındırmak istiyorum.
Özelliker

disk alanı : 1gb
bant genişliği : 100 gb
işletim sistemi : linux veya windows fark etmez cunku sayfalarım html
sub domain ve email i belirtmek istemiyorum cunku fazla kullanmam

bu özelliklere fiyat istiyorum aylık olarak saygılarımla başarılar diliyorum herkese

Smyrna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş 100 gb band genişliği nerdeyse 512 kbps yi sadece senin kullanman demektir onun için fiyat nerden baksan 100 dolar seviyesinde olucaktır. Yüksek band genişliklerini yurt dışı makinalarından sağlaman daha mantıklı olur inancındayım. Ama 100 150 ms arası hızıyla almanyada makinalarımız mevcut.
1 gb alan 100 gb bandwidth aylık kdv hariç 30 ytl ye almanya makinamızzdan ayırabiliriz. Ama kullanıcağınız web sitelerinin özelliklerini bilmek zorundayız. absürt vs içeriklerle alakalı büyük problemler yaşanabiliniyor. Ayrıntılı bilgi için pm atmanız yeterlidir iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5