İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye - Hırvatistan Milli Maçı ( 0 - 3 )

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Türkiye Hırvatistan maçı saat 21:00 da StarTV ekranlarında olacak. Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

turkiye-hirvatistan-maci-saati-canli-mac-izle-star-tv-600938.jpg

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Milli takımımıza başarılar diliyoruz. İnşallah bugün güzel bir zafer ile ayrılacağız

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Geçtiğimiz zaman içindeki Beşiktaş maçı gibi arkadaşların desteğiyle maçtan son dakikaları aktarmaya çalışacağız... Kalbimiz ve Taraftarımız Türkiye ile beraberdir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Maçın başında bir gol yedik. Sabri çok kötü. Neden orta sahada oynadığını ben çözemedim. Maç orta olan mücadelesi şeklinde geçiyor. Gol dışında Hırvatistanın bir pozisyonu var sadece.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
5 dakikadır top bizde. Toparlandık gibi. Bizimkiler oldukça hırslı görünüyor. Golün gelmesi yakındır İnşallah.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Kanalı bilmeyenler için: Star Televizyonu yayın yapıyor şu an.
Hırvatlar hızlı başladı, Türkiye ne yaptığının farkındadır umarım. Hamit sakin ol.
Kaçıranlar için:
19.Dakika :A Milli Takımımızın atağında Arda sağ kanattan topla ceza sahası içine girmek istedi ama savunma araya girerek topu kazandı.

18.Dakika :A Milli Takımımızın atağında Gökhan Gönül sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Simunic kafayla topu uzaklaştırdı.

17.Dakika :A Milli Takımımızın atağında Arda sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Pletikosa topu taca çeldi.

16.Dakika :A Milli Takımımız'da Burak Yılmaz ofsayt pozisyonunda kaldı.

14.Dakika :A Milli Takımımızın atağında Gökhan Gönül sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Pletikosa'da kaldı.

13.Dakika :Hırvatistan atağında Rakitic ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.

11.Dakika :A Milli Takımımızın atağında Hakan Balta ceza sahası içine pasını verdi, Emre topu almak istedi ama savunmada Simunic son anda topu kazandı.

10.Dakika :A Milli Takımımız atağında Hamit Altıntop ceza sahası içinde sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

8.Dakika :A Milli Takımımız atağında Burak Yılmaz ceza sahası önünde şut açısı aradı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

7.Dakika :A Milli Takımımız atağında sol kanata atılan topa Arda hareketlendi ama savunma araya girerek topu taca gönderdi.

5.Dakika :A Milli Takımımız'da Selçuk İnan sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Schildenfeld kafayla topu uzaklaştırdı.

4.Dakika :Hırvatistan'da Rakitic sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Olic yükseldi kafayı vurdu ve top kaleci Volkan'da kaldı.

3.Dakika :GOL!! Hırvatistan Olic'in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Corluka sol kanattan ceza sahası içine yerden oynadı, kaleci Volkan saha içine çeldi, Olic altıpas içinde kaleci Volkan'dan seken topa savunmada Egemen'in yanında dokundu ve top ağlarla buluştu.

2.Dakika :Hırvatistan atağında Modric sol kanattan topla ilerlemek istedi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.

1.Dakika :Karşılaşma Hırvatistan'dan Mandzukic'in vuruşuyla başlıyor.

0.Dakika :A Milli Takımımız A grubunu 14 puanla 2. sırada tamamlamıştı. Hırvatistan ise F Grubunu 22 puanla 2. sırada tamamlamıştı.

0.Dakika :2012 Avrupa Şampiyonası elemeleri Play-Off turu ilk maçında A Milli Takımımız Türk Telekom Arena Stadında Hırvatistan ile karşı karşıya geliyor.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Burak çok ofsayta düşüyor. Emre çok top kaybediyor. İleride çoğalamıyoruz bir türlü.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
kesinlikle oyle Yeniçeri. Ancak çok kapandı hırvatlar. Onun zorluğunu yaşamaktayız. Arda biraz daha etkisini göstermeli hamit ile.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
yaaa inanınki adamlar bir kaç defa geldiler gol oldu olmaz boyle birşey. Salakça hatalar var

Ancak şunu da ekleyeyim bir faul vardı hakem vermedi ceza sahası içinde golden önceki pozisyonda itekleme vardı defansımıza hakem vermedi.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hangi birini sayacağız. Böyle goller nasıl yenilir inanılır gibi değil.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Rıdvan çok güzel söyledi. Hiddink uyuyor, oyuncular uyuyor, stad uyuyor, ben uyuyorum. Hırvatistan uyutmayı çok güzel başardı. Sağlık olsun. Her ne kadar 45 dakika varsa da benim çok umudum kalmadı. Ama çıkmadık candan umut kesilmezmiş. Allah yardımcımız olsun.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Rezillik.
En azından guus hiddink gider,tek sevindiğim şey o.
Mahmut dayı,hüseyin amca birisi gelir ama TÜRK olur.

S

Swat

Misafir
Rezillik.
En azından guus hiddink gider,tek sevindiğim şey o.
Mahmut dayı,hüseyin amca birisi gelir ama TÜRK olur.

Anlamadım nokta Türkiye'de o kadar iyi hocalar varken nedene milli takımın başında yabancı biri var ? Çok mu kaliteli bi hoca? Tabiki hayır

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Averaj takımı olma yolunda ilerliyoruz. 3-0 oldu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5