İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye - Hırvatistan

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarın final yarınlara kaldııııııııııııııııııı, gördün mü hırvat lay lay lay lay lay :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
şuan sevinmeyi bıraktım " eglenmeyi bilmeyen burdaki cahil insanların silahlarına sarılıp havaya ateş edenlere agzıma geleni sayıyorum".

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kavga çıktı galiba burada :(
Yada kavga eder gibi seviniyor uzak komşular (bir kaç sokak öte apartmanlardan)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
muhahha bizimkiler penaltılardan sonra hakemin ustune atladı :D:D:D

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gol Yemeden Gol atamıyoz yau. Bugunlere kadar gelmek bizim için çok büyük bi mutluluk bu mutlulugu Türk Miletine Yasatan Herkeze Teşekkürler. ALMANYADA Sıra. :)

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngiliz medyada kaşınıyo resme hindi koymuş şerefsizler elendiklerini eledik ya...

http://www.guardian.co.uk/football/2008/jun/20/croatiaturkey.euro2008quarterfinal
GOAL! Croatia 1-0 Turkey (Klasnic 119): Poor old Rustu. A Croatia attack down the wing, the cross is deflected and it's dribbling toward the dead-ball line. Inexplicably, Rustu chases after it, Modric beats him to it, chips it back across and Klasnic wins it in the air to nod home. Croatia are heading to the semi-finals!

GOAL! Croatia 1-1 Turkey (Semih 120) Er, eh? Rustu lumps a free-kick forward, the ball drops on the edge of the area and Semih lashes it home. An utterly remarkable finish to an entirely unremarkable game. And that's it, we're going to pens.

bu satırları biri tercume etsin :D

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milyonların duaları milli takımımızla. birde oyundan kopmuyoruz. yedikmi dahada hırslanıyoruz.
121.47 den maç almak gercekten bitti derken tur atlamak yarı finale gelmek Bu duaların ve ruhun sayesinde.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
osmanlordusuviyananlerinde1529.jpg

viyana önlerinde Türk kasırgası...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Helal olsun.Hem Türkiye kazandı hem blogum hit manyağı oldu :p
O sitelerde yazanlara kulak asmayın.Çekemiyorlar işte..

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya arkadaşlar herkes mucize diyor ama bence değil. Çünkü biz hep bunu yapıyoruz. Hep Yoktan var oluyoruz. Hep bitii artık dediklerinde biri çıkıyor :) Garip ama değil mi ? Yani tarihe baksanıza hep Türk Mucizeleri var ulus olarak yaratılan başka bir mucize var mı ? Kurtuluş savaşı , Çanakkale damarlarımızdaki Asil kan gerçektende var inanın.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk defa bu maçta ümitsizliğe kapıldım. O golü yiyince aklım başımdan gitti. Semih 'in attıgı gole hala inanamıyorum. Ne diyelim mucizenin adıdır bu. Şükürler olsun Allah 'ım.

Şimdi sırada Almanya var diyecem ama oynayacak adam kalmadı. Olmasda olur artık. Biyonik adam Servet bile hurda oldu artık...Yenilsek de gururumuzsunuz. Canlarınız sağolsun.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İlk defa bu maçta ümitsizliğe kapıldım. O golü yiyince aklım başımdan gitti. Semih 'in attıgı gole hala inanamıyorum. Ne diyelim mucizenin adıdır bu. Şükürler olsun Allah 'ım.

Şimdi sırada Almanya var diyecem ama oynayacak adam kalmadı. Olmasda olur artık. Biyonik adam Servet bile hurda oldu artık...Yenilsek de gururumuzsunuz. Canlarınız sağolsun.

Zuhahaha.Ben maç bitti artık diye tv ekranınada bakmıyodum, aldım elime kumandayı tam kapatıcaktım baktım spiker bağırıyo gol olmuş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5