İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye / Intel® Xeon® işlemci Ücretsiz Panel / Yedekleme Alanı / 1 Yıl Sabit Fiyat

hazret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Özel VDS Kontrol Paneli : Makinanızı İstediğiniz yerden (yolda, otobüste, arabada, tatilde, cafede, restoranta, vb) Sadece reboot değil her acıdan makinanızın kontrolünü elinizde tutacaksınız makinanızın dilediğiniz an işletim sistemini değiştirebilecek istediğiniz işletim sistemini kendiniz yükleye bileceksiniz. İşletim sistemi yüklemesi esnasında kendinize göre konfigüre edebilecek bilindik standart yüklemelerden kurtulmuş olucaksınız.

kp.png

Opsiyonel İşletim Sistemi: Opsiyonel İşletim sistemi sayesinde istediğiniz işletim sistemini sanal dedicated makinanızda kullanabilirsiniz.

isletimsistemi.png

Panel Seçenekleri : cPanel 28 TL Plesk 10.4.4 Türkçe Limitsiz Ücretsiz

paneller.png

Ödeme Seçenekleri: Zengin ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

odeme.png

İletişim Seçenekleri : Bizimle kolayca iletişime gecebilir günün her saati irtibat kurabilirsiniz.
telefon.png
satisemail.png

Birkaç ufak Ayrıntı:

- Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.
- Sunucuların tüm içerik sorumlulukları müşteriye ait'tir.
- İstenmesi halinde ücretsiz destek tarafımızdan verilmektedir. (müşterilerimize ayıracak zamanımız her zaman var.)
- Msn Dahil Telefon, mail, fax, twitter, vb gibi araclar ile destek vermekteyiz fakat sonuca giden kesin çözüm ticket'tir ( Aktif Müşterilerimiz bilmektedirler.)
- İstenmesi halinde verilen yedekleme alnına verilerinizin yedeklerini kendiniz yüklemelisiniz. ( Tarafımızdan yapılan yedekleme ücrete tabidir.)
- 1 ay icerisinde yeniden kurulum sadece 1 defa ücretsiz yapılmaktadır.
- İstenmesi dahilinde Reverse DNS Kayıtlarınız tarafımızdan yapılmaktadır.
-

--------------------------------------------------------------------------
logo.png

Bgsistem Webhosting İnternet Hizmetleri
Büyükçekmece V.D. 531 256 22466
TİB Faliyet Belge Numarası : YS-2363
Adnan Kahveci Mah. Paşabahçe Cad. Carium Alışveriş Merkezi, Numara : 35, Beylikdüzü / İstanbul
7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 0 212 - Ofis : (+90) 0212 856 12 61 - Fax : (+90) 0212 856 23 61
E-mail Adresleri / MSN : [email protected]
-

--------------------------------------------------------------------------

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5